Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kluwenhouder mahonie
Startprijs 50 EUR

Mahonie kluwenhouder

2x Bronzen beelden
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur. Meisje met vogel. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (5x divers)
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.

Antiek fotoboek met speeldoos
Resultaat: 100 EUR

Antiek fotoboek met functionerende speeldoos. Inclusief foto's. Circa 1900. Afmeting: 29 x 23 x 8 cm. In goede staat.

Oude/antieke viool
Startprijs 250 EUR

Oude/antieke viool. Gesigneerd. Le Marquisdelair Daseaux Ano. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

M. Mouly, Zeilboot op zee
Resultaat: 100 EUR

M. Mouly. Franse School. 1918 - 2008. Zeilboot op zee. Lithografie op papier. Afmeting: H 51 x B 66 cm. In goede staat.

Veldman, Fregat op volle zee
Resultaat: 325 EUR

Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Hollands landschap
Startprijs 200 EUR

Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Armband met granaat en parel
Startprijs 150 EUR

Armband met granaat en parel voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen, voorzien van gefacetteerde granaten, 5x8mm, en zoetwaterparels, ø 5,5mm, om-en-om, bevestigd aan een ro...

2x Antieke petroleumlampen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.

Zware vernikkelde deurstop, 1900
Startprijs 75 EUR

Zware vernikkelde gietijzeren deurstop in de vorm van een leeuw. Gemonteerd op eikenhouten basement. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 12 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...

Zilveren miniatuur, Paard
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat

Inktstel met zilver
Startprijs 110 EUR

Inktstel met zilver, 833/000, op houten basement met kristallen inktpot met zilveren dop en kraag en een kristallen strooipotje met zilveren dop en strooier. Het basement is voorzien van 4 zilveren ho...

J. Lawrence, Schotse man met kilt
Resultaat: 2.500 EUR

J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.

Grote houtbak met zwaan decor
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse houten beschilderde houtbak met zwaan decor. Afmeting: 43 x 69 x 38 cm. In goede staat.

L. Spilliaert, Buste
Startprijs 950 EUR

Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Twents Los Huus
Resultaat: 575 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Startprijs 110 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Herenring met rechthoekige kop, voorzien van 2 gestoken lijnen en bezet met een singlecut geslepen diamant. breedte ring 11 mm. ø 62 ca 2,7 gram. In goede staat

Bronzen figuur, Duivel met aap
Resultaat: 1.650 EUR

Grote antieke Franse duivel met aap. Door Faure de Brousse. Vincent Desire Faure de Bousse, 1876 - 1908. Mooie patina. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Perzische loper, 77 x 410 cm.
Resultaat: 225 EUR

Lange Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 410 cm. In goede staat.

3x Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR

Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.

H. Bleeker, Koeien
Resultaat: 500 EUR

H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.