Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude/antieke viool 2168
Oude/antieke viool
Startprijs 250 EUR
3x Kristalglas 5536
3x Kristalglas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Benno Constant, Abstract 1020
Benno Constant, Abstract

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote Murano-stijl glazen vis 5529
Grote Murano-stijl glazen vis

Resultaat:

77 EUR

Verkocht
Glazen stier 5522
Glazen stier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek 1013
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek

Resultaat:

375 EUR

F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1006
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Antieke marmeren dames buste 5107
Antieke marmeren dames buste

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Zwevende vrouw 5100
Bronzen sculptuur, Zwevende vrouw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart 5093
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart

Resultaat:

120 EUR

18e Eeuws houten beeld 5086
18e Eeuws houten beeld
Startprijs 300 EUR
Armband met granaat en parel 458
Armband met granaat en parel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Witgouden ring met diamant 451
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, Paard 444
Zilveren miniatuur, Paard

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Eend 5057
Bronzen beeld, Eend

Resultaat:

110 EUR

2x Bronzen beelden 5050
2x Bronzen beelden
Startprijs 50 EUR
Zilveren gelegenheidslepel 808
Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen figuur 5043
Bronzen figuur

Resultaat:

60 EUR

Inktstel met zilver 415
Inktstel met zilver
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Stel zilveren kaasduimen 832
Stel zilveren kaasduimen

Resultaat:

110 EUR

Gouden ring met diamant 408
Gouden ring met diamant
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Agaat collier met gouden streeksluiting 830
Agaat collier met gouden streeksluiting

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Witgouden collier en hanger diamant 401
Witgouden collier en hanger diamant

Resultaat:

400 EUR

Zilveren schaar met ketting 394
Zilveren schaar met ketting
Startprijs 150 EUR