Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bronzen beeldjes 5072
2x Bronzen beeldjes
Startprijs 50 EUR
Verkocht
A. Pelletier wandschaal Ø 45 cm. 5073
A. Pelletier wandschaal Ø 45 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A. Pelletier wandapplique, 1900 5074
A. Pelletier wandapplique, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Brons gieters 5075
Bronzen beeld, Brons gieters

Resultaat:

50 EUR

Afrikaanse sculptuur 5076
Afrikaanse sculptuur
Startprijs 70 EUR
3x Antieke metalen figuren 5077
3x Antieke metalen figuren
Startprijs 75 EUR
Bronzen plaquette, 1900 5078
Bronzen plaquette, 1900
Startprijs 80 EUR
Bronzen figuur, Naakte vrouw 5079
Bronzen figuur, Naakte vrouw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Vernikkelde bronzen boeddha 5080
Vernikkelde bronzen boeddha

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Albasten figuur, Lezend meisje 5081
Albasten figuur, Lezend meisje

Resultaat:

140 EUR

Antiek bronzen figuur, Man met capuchon 5082
Antiek bronzen figuur, Man met capuchon
Startprijs 175 EUR
2x Antieke figuren, 1920 5083
2x Antieke figuren, 1920
Startprijs 60 EUR
Bronzen figuur, Krijger met speer 5084
Bronzen figuur, Krijger met speer
Startprijs 170 EUR
2x Pierrot figuren 5085
2x Pierrot figuren
Startprijs 75 EUR
18e Eeuws houten beeld 5086
18e Eeuws houten beeld
Startprijs 300 EUR
Plated kegelaar 5087
Plated kegelaar
Startprijs 50 EUR
Antiek melkmeisje figuur, 1920 5088
Antiek melkmeisje figuur, 1920
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bronzen discuswerper 5089
Bronzen discuswerper

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude/antieke bronzen boeddha 5090
Oude/antieke bronzen boeddha

Resultaat:

225 EUR

Antiek bronzen figuur, 1910 5091
Antiek bronzen figuur, 1910
Startprijs 100 EUR
19e Eeuws houten Heilig figuur 5092
19e Eeuws houten Heilig figuur
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart 5093
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart

Resultaat:

120 EUR

3x Antieke beelden 5094
3x Antieke beelden
Startprijs 60 EUR
Antieke bronzen beeldengroep, 1900 5095
Antieke bronzen beeldengroep, 1900
Startprijs 100 EUR