44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

5x Japans porselein 7469
5x Japans porselein
Startprijs 25 EUR
Lotje divers Chinees (6x) 7485
Lotje divers Chinees (6x)
Startprijs 25 EUR
Chinese dekselvaas 7250
Chinese dekselvaas
Startprijs 30 EUR
Chinese plaquette + kamerscherm 7486
Chinese plaquette + kamerscherm
Startprijs 30 EUR
Oud Chinees bord 7488
Oud Chinees bord
Startprijs 30 EUR
Chinese porseleinen vaas 7082
Chinese porseleinen vaas
Startprijs 40 EUR
2x Imari schalen 7201
2x Imari schalen
Startprijs 40 EUR
Japanse houtsnede 7211
Japanse houtsnede
Startprijs 40 EUR
Japanse houtsnede 7212
Japanse houtsnede
Startprijs 40 EUR
Chinese boeddha 7216
Chinese boeddha
Startprijs 40 EUR
6x Kutani borden 7246
6x Kutani borden
Startprijs 40 EUR
2x Aziatische werken 7254
2x Aziatische werken
Startprijs 40 EUR
2x Antieke Chinese kommen 7346
2x Antieke Chinese kommen
Startprijs 40 EUR
2x China-Japan 7399
2x China-Japan
Startprijs 40 EUR
Chinese kom 7142
Chinese kom
Startprijs 50 EUR
4x Chinees porselein 7214
4x Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
Chinese Fam. Rose vaas 7249
Chinese Fam. Rose vaas
Startprijs 50 EUR
2x Chinese boeddha's 7363
2x Chinese boeddha's
Startprijs 50 EUR
Aziatische bronzen kom 7384
Aziatische bronzen kom
Startprijs 50 EUR
2x China, 20e eeuw 7400
2x China, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR
3x Imari (divers) 7409
3x Imari (divers)
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese celadon wierookbrander 7451
Oude Chinese celadon wierookbrander
Startprijs 50 EUR
Gesigneerd Chinees werk, Boeddha 7462
Gesigneerd Chinees werk, Boeddha
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese boeddha 7484
Oude Chinese boeddha
Startprijs 50 EUR