Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
8-Kantige vitrine met geslepen glas 4265
8-Kantige vitrine met geslepen glas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
8-Kantige vitrine, groot model 4266
8-Kantige vitrine, groot model

Resultaat:

350 EUR

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4267
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2-Deurs teakhouten vitrine 4268
2-Deurs teakhouten vitrine

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast 4269
Eén-deurs vitrinekast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast 4270
Eén-deurs vitrinekast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4271
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast 4272
Eén-deurs vitrinekast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2-Deurs vitrine 4273
2-Deurs vitrine

Resultaat:

250 EUR

Oosterse bijzettafel 4274
Oosterse bijzettafel
Startprijs 70 EUR
2 Bijzettafels oosters gesneden. 4275
2 Bijzettafels oosters gesneden.
Startprijs 80 EUR
Willem III kastje, 1860 4276
Willem III kastje, 1860
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Antieke Mechelse armleunstoel 4277
Antieke Mechelse armleunstoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Theetafel met lade 4278
Theetafel met lade

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken commode, 1820 4279
Eiken commode, 1820

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken commode, 1820 4280
Eiken commode, 1820

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
19e Eeuwse spiegel 4281
19e Eeuwse spiegel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kersen commode 4282
Kersen commode

Resultaat:

200 EUR

Antiek Drents kabinet 4283
Antiek Drents kabinet
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Antieke pathefoon, 1920 4284
Antieke pathefoon, 1920

Resultaat:

375 EUR

Chinese hocker 7146
Chinese hocker
Startprijs 300 EUR