Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Schaakspellen 2384
3x Schaakspellen
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2x Schaakspellen 2385
2x Schaakspellen

Resultaat:

65 EUR

2x Zuid Afrika schaakspelen 2386
2x Zuid Afrika schaakspelen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3x Schaakspellen 2387
3x Schaakspellen

Resultaat:

90 EUR

Royal Dux porseleinen schaakspel 2388
Royal Dux porseleinen schaakspel
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Australisch schaakspel 2389
Australisch schaakspel

Resultaat:

80 EUR

Amerikaans schaakspel 2390
Amerikaans schaakspel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke kruideniersweegschaal 2391
Antieke kruideniersweegschaal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Antieke weegschaaltjes 2392
2x Antieke weegschaaltjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Empire kandelaren 2393
2x 18e Eeuwse Empire kandelaren

Resultaat:

125 EUR

Antieke petroleumlamp, 1900 2394
Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 75 EUR
Verkocht
3x Blikken spaarpotten 2395
3x Blikken spaarpotten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke religieuze siertegel 2396
Antieke religieuze siertegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke eiken sigaren humidor, 1910 2397
Antieke eiken sigaren humidor, 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke stereokijker + kaarten 2398
Antieke stereokijker + kaarten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke bureaulamp, 1920 2399
Antieke bureaulamp, 1920

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Schaakspellen 2400
2x Schaakspellen

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Oude Bureaulamp 2401
Oude Bureaulamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Messing bureaulamp 2402
Messing bureaulamp

Resultaat:

70 EUR

18e Eeuwse documentenkist 4026
18e Eeuwse documentenkist
Startprijs 450 EUR