Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzame Jugendstil documentenmap, 1910 2053
Zeldzame Jugendstil documentenmap, 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Majolica jardinaire 2051
Majolica jardinaire

Resultaat:

75 EUR

19e Eeuwse vergulde lijst 2048
19e Eeuwse vergulde lijst
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke messing hang gaslamp, 1900 2045
Antieke messing hang gaslamp, 1900

Resultaat:

215 EUR

Antiek scheepskompas 2042
Antiek scheepskompas
Startprijs 75 EUR
Natuurstenen obelisk 2040
Natuurstenen obelisk
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Antieke speeldoos, 1900 2039
Antieke speeldoos, 1900

Resultaat:

110 EUR

3x Gietijzeren laarzen-schrapers 2037
3x Gietijzeren laarzen-schrapers
Startprijs 50 EUR
Verkocht
IJzeren geldkist, ca. 1700 2036
IJzeren geldkist, ca. 1700

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
18e Eeuws documentenkistje 2034
18e Eeuws documentenkistje

Resultaat:

250 EUR

Imari hang-jardinaire 2033
Imari hang-jardinaire
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Bronzen bel 2031
Bronzen bel

Resultaat:

74 EUR

Antieke terracotta piedestal, 1880 2028
Antieke terracotta piedestal, 1880
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Antieke Amerikaanse kassa 2025
Antieke Amerikaanse kassa

Resultaat:

425 EUR

Antiek houten beschilderd kermispaard 2022
Antiek houten beschilderd kermispaard
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Staande lamp met moor 2019
Staande lamp met moor

Resultaat:

450 EUR

Hanglamp 2017
Hanglamp
Startprijs 150 EUR
Kapitale schildpad dekseldoos 2016
Kapitale schildpad dekseldoos
Startprijs 450 EUR
Verkocht
2x Charles Dix kandelaren, 1840 2014
2x Charles Dix kandelaren, 1840

Resultaat:

600 EUR

Palissander toiletkist + inhoud 2013
Palissander toiletkist + inhoud
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2x Charles Dix kandelaren, 1840 2011
2x Charles Dix kandelaren, 1840

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2x Vuurvergulde Franse kandelaren 2010
2x Vuurvergulde Franse kandelaren

Resultaat:

220 EUR

Kapitale historisme tafellamp 2008
Kapitale historisme tafellamp
Startprijs 350 EUR
Schwarzwald wand-snijstuk 2005
Schwarzwald wand-snijstuk
Startprijs 425 EUR