Jugendstil-stijl tafellamp met bronskleurige voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.
Groot eikenhouten Neo Gotisch dressoir met gotische arcades en Franse lelies. Circa 1880. Afmeting: 100 x 200 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten gebombeerde Hollandse commode met bronzen beslag en gebogen zijkanten. Oudere restauratie. Afmeting: 87 x 89 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delige marmeren Art Deco bureauset. Circa 1930. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
Antieke marmeren (water)bronplaat met cherubijnkop. Afmeting: 50 x 40 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.
Antieke verstelbare Duitse ijzeren ventilator met koperen schoepen/bladen. Bergmann-Berlin. Draaibaar. 220 Volt. Circa 1910. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken boot met figuren en benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 155 x 70 cm. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Twee antieke inktpotten. Eén maal Imari, circa 1900. Eén maal Art Deco, marmer/glas, circa 1930. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.
Twee bronzen penningen: 1x bronzen penning door F. Caunois met op voorzijde "JOHANNES LOCKE" en op achterzijde "NATUS WRINGTONI PROPE BRISTOLOUM IN ANGLIA AN. M. DC. XXXIII / SERIES NUMISMATICA UNIVER...
19e Eeuws eikenhout gestoken rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Afmeting: 145 x 135 x 76 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 84 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met schappen en lade. Rugwand + slot vernieuwd. Afmeting: 187 x 160 x 50 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke twee-delige Engelse mahoniehouten boeken-vitrinekast. Circa 1900. Afmeting: 185 x 104 x 30 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Neo Renaissance kussenkast met getorste Korinthische zuilen, ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Met lades en schappen. Afmeting: 205 x 190 x 70 cm. In goede staat.
50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.