Tibetaanse met leer beklede en goud beschilderde spiegel. Met facet geslepen spiegel. 21e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Harry van Kruiningen. 1906 - 1996. Deltawerken. Aquatinta. Ets op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...
19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.
Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas...
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.