Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
H. Gunneweg? Circa 1920. Hollands landschap met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Katwijkse platbodem op volle zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 26 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Rivier de Dinkel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten Art Deco secretaire met glas-opstand. Circa 1930. Afmeting: 195 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse rozenhouten commode met twee lades, marmeren blad en bronzen beslag. In niervorm. Circa 1880. Afmeting: 78 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Weens keramieken figuur. Forel. Keramos Wien. Circa 1930. Afmeting: 21 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Twee grote antieke sierschotels. Eén maal Villeroy & Boch, circa 1880, minimale chip. Eén maal Delfts met chinoisserie decor, 18e eeuw, chips en haarscheuren. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijke staa...
Twintig stuks Duits antiek. Divers steengoed, keramiek, grijs/blauwe glazuur. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kan, beschadigd. Twee vaasjes, geel/blauw. Jade schaaltje, haarscheuren. Vier kopjes, divers. Familie Rose kom, gaaf. Rest haarsche...
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Engels geweer Martini Henri. Cal. 577. '52. Onschadelijk. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Frank Roth. Ingekleurde ets. Duitse School. Winterlandschap. Ets op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op houten basementen. Circa 1900. Naar August Moreau. Vrouw mist iets in de hand. Ploeg man beschadigd. Afmeting: H 47 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Quan Yin op Indische olifant. Afmeting: 16 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Mooie witgouden armband, 750/000, met diamant. Een armband met harpvormige schakels, verbonden door middel van pennen, bezet met 22 briljant geslepen diamanten, ca 1,1 ct, voorzien van een bakslot met...
Joh. Buitendijk. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaars. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In redelijke staat.
J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Eén oude haarlijn. Afmeting: 6,5 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen schalen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gecontourneerd. China of Arita Japan. Afmeting: 5 x ø 15,2 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen zeearend. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliner. Afmeting: 34 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Porseleinen odeurflacon met mooie beschildering voorzien van een gouden kraag en rand. 585/000. fraai versierd met getrembleerde bewerking. ø29x79mm. Rond 1900. In goede staat
Cassette met groot zilverenbestek, 925/000, model Hollands Glad, met 8 tafellepels, 7 -vorken en 8 -messen met zilveren heft, 9 vismessen en 8 visvorken, 8 dessertlepels, 8- vorken en 8 -messen met zi...
Vijf 19e eeuwse prenten in wortelnoten lijsten. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse porseleinen Empire/Biedermeier vazen met landschappen en goud decor. Twee vazen haarscheur. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen Jugendstil-stijl vrouwen figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese ijzeren boeddha in lotushouding. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. China, Thailand. Afmeting: 16,5 - 22 cm. In goede staat.
H. van Langen. 1874 - 1964. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. Scheur. In matige staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Gemberpot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x L 30 cm. In goede staat.
Kavel met 14 munten van 1 Gulden; 1907, 1914 en 1922 t/m 1944A.
Zilveren miniatuur vleugel, 900/000, met horloge. Vleugel versierd met guirlandes en graveerwerk, voorzien van monogram en toetsen uit been. Onder de klep zit een zakhorloge, met witte emaille wijzerp...
Twee glazen vazen met vergulde messing monturen. Mondgeblazen. Iriserend glas. Loetz? Circa 1890. Afmeting: 16 x 17 x 10 cm ø. In goede staat.
Vier 18e eeuwse grote Barok glazen met sterren geëtst. Afmeting: 16 x 8,3 cm ø. In goede staat.
Corrie Gallas. 1885 - 1967. Dame met hoedje. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Schelpenvissers op strand. Twee plekjes verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Sylvia Willink. Amsterdam 1944. Romeins gebouw in landschap. Nr. 56/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met camee. Ring met een kop voorzien van een geschulpte rand versierd getorste bewerking, bezet met een camee. Groote kop 19x16mm. ø 55. ca 4,4 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met schelpcamee. Ring met grote ovale zetrand met getorste bewerking bezet met een fraai gesneden schelpcamee met voorstelling van een dame, 30x22mm. ø 55, ca 13,6 gram. In g...
Drie maal oud kristal. 20e Eeuw. Twee stopkaraffen + dekselschaal. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 916/000, met robijnen. Ring met een royaal uitgewerkte rozet, ø 16mm, bezet met 7 rond gefacetteerde robijnen, ø 2,6mm, ø 54. ca 5,4 gram. In goede staat
Zilveren plaquette, 925/000, Fidia gallery, Verona, rechthoekig model met een vissende vrouw; getekend: San Zeno E I Legati. 8x8cm. ca 150 gram. In goede staat
Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...
Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Zilveren plaquette, 925/000, fidia gallery Verona, met een voorstelling van de Ark van Noach. Getekend: ARCA DI NOE. 8,5x8,5cm. ca 140 gram.
Grote kunstglazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Glazen kunstobject met goudfusing. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 750/000, B.Sylvain, Paris, met saffier en diamant. Armband met een fijne strakke band, 2,5mm, met in het midden een geelgouden rond element, ø 17 mm, deels gevuld met diamanten en ...
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Tijger in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 50 x 2 cm. In goede staat.
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Luipaard met springbok in landschap. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
Bijzondere tien-vlaks geslepen twee-delige blauw-glazen odeurflacon. Voorzien van een verguld montuur met doppen, compleet met geslepen binnenstopjes. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Zilveren beeldje pauw, BWG, op een stok bevestigd op een houten basement Grootte 23x10x7cm ca 229 gram. Deukje aan de onderzijde van de staartveren, verder in goede staat.
Kavel met 7 schaalmodellen waaronder 1 vrachtwagen. Diverse condities.
Twee oude Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotje decor. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 15,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Zilveren opdienschotel, 835/000, bol model met opengewerkte rand, geplaatst op een ronde voet. ø 22x15 cm. ca 654 gram. In goede staat.
Armband van bloedkoraal met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, verschillende kralen, bevestigd aan een ronde gouden sluiting met geschulpte rand en graveerwerk. In het ...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met zirconia. Brisures met een langwerpig driehoekige hanger versierd met een witgouden stukje met bolbewerking en een steentje. lengte40 mm. ca 1,4 gram. In goede staa...
Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met bodemmerk. Randglazuur schades. Afmeting: ø 36,3 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke chocolade gietvormen. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Antieke koper vergulde tazza op marmeren voet met bronzen plaquette Gloria Patria. Door D' alonzo 1910 - 1930. Afmeting: 13,5 x ø 21 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van twee veren. 47x11mm, ca 2,4 gram. In goede staat
Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.
Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Zeven oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met 20 (metalen) schaalmodellen van legervoertuigen (voornamelijk tanks), veelal schaal 1:72. Allen nog in originele verpakking.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinese marmeren gesneden stempel. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen siervazen met florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas. Circa 1910. Ontwerp G.J.D. Offermans. Met lusterglazuur en vissen decoratie. Afmeting: 25 x ø 14 cm. In zeer goede staat!!
Lot zilveren sieraden met een armband met ovale jasseronschakels, voorzien van een hanger met grote platte parel, ø 16 mm, een ring met zirconia's, ø 57, en een speld met een libelle tulp. ca 16 gram....
Armband met granaat met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde granaten, ø6mm, bevestigd aan een ovale sluiting met geschulpte rand en graveerwerk. in het midden van de sluiti...
Bijbel met geelgouden slot, het nieuwe testament, met bruin lederen omslag voorzien van een geelgouden slot met palmetvorm en graveerwerk. 7x12x3cm. In redelijke staat
Zilveren opdienlepel, 833/000, met een rechthoekige bak en een steel voorzien van een dubbele filetrand. MT.: A. Hessels Breda, jl.:D:1838. 28 cm. ca 160 gram. In goede staat
Zeldzaam schaakspel Napoleon tegen Rusland. Met keramieken handbeschilderde schaakstukken en wortelhouten schaakbord met bronzen grepen. Afmeting: 21 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Art Deco twee-lichts koperen hanglamp met vrouwenkoppen en glazen kappen. Circa 1930. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Sherlock Holmes schaakspelen met houten schaakborden en polystone beschilderde figuren. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm / 17 x 55 x 55 cm. In goede staat.