Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke hoge heren hoed
Resultaat: 30 EUR

Antieke hoge heren hoed in doos. Gebroeders Oostvogel Heerenmodes. Circa 1940. Afmeting: 14 x 24 x 31 cm. In goede staat.

3x Antieke weegevenaars
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke ijzeren weegevenaars met contra gewichten. Afmeting: 35 - 65 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil-stijl tafellamp met bronskleurige voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.

5-Delige Art Deco bureauset, 1930
Resultaat: 30 EUR

Vijf-delige marmeren Art Deco bureauset. Circa 1930. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.

Oosterse waaier
Resultaat: 30 EUR

Fraaie Oosterse gesneden en opengewerkte waaier. Voorzien van floraal doek met bijen en vlinders. Afmeting: 30 cm. Kleine beschadiging. Verder in goede staat.

19e Eeuwse bronzen wandblaker
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse bronzen wandblaker met herenportret. Afmeting: 28 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Schildpad doos
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.

4x Oude schilderij verlichting
Resultaat: 30 EUR

Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

3x Miniaturen
Resultaat: 30 EUR

Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Blaker + potje, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren Chinese dollar
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Chinese dollar in redelijke staat

5x Antiek houten speelgoed, 1930
Resultaat: 30 EUR

Vijf maal antiek houten kinderspeelgoed. Divers. Poppenstoelen etc. Circa 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.

9x Oude wekkers
Resultaat: 30 EUR

Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Schoolklokken
Resultaat: 30 EUR

Twee oude/antieke schoolklokken. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 - 37 cm. In goede staat.

Oude facet geslepen spiegel
Resultaat: 30 EUR

Oude goudkleurige facet geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x B 51 cm. In goede staat.

Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd
Resultaat: 30 EUR

Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 20 cm. In goede staat.

3x Swarovski: 181317, 247759 en 013916
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Swarovski: 1x Poedel zittend (181317), uitgevoerd in helder kristal met matte poten, tong en deel van de staart H.: 4,4cm., 1x Tafelbel klein (013916), uitgevoerd in helder kristal met drie...

2x Oud/antiek kristal
Resultaat: 30 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Beschuitbus met onderschaal + amandel-vormige schaal. Chips. Afmeting: 20 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen plaquette
Resultaat: 30 EUR

Grote porseleinen wandplaquette in Rococo-stijl. Met figuren en rozen opgewerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 28 x 6 cm. In goede staat.

12x Antieke West Raven onderzetters
Resultaat: 30 EUR

Twaalf antieke Hollandse Utrecht Westraven platelen onderzetters met diverse florale decors. Jugendstil. Enkele lichte beschadigingen. Circa 1915. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Bisquit figuren, 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Makkumer tabakspot, 1930
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke Makkumer Fayence tabakspot met koperen deksel. Landschap decor. Circa 1930. Afmeting: 34 x ø 22 cm. In goede staat.

Antiek Chinees kaststel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Chinees porseleinen kaststel met draken decor. Circa 1900. Eén bolle vaas heeft chip aan rand. Afmeting: 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Albert servies
Resultaat: 30 EUR

Lot Engels Royal Albert servies. Decor Connoisseur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Melk/suiker set, 7x kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.