Negen Hollandse emblemen, onder andere: Marine, Havendienst, Koopvaardij et cetera. En één miniatuurklokje, messing met bakeliet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.
Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.
Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.
Twee maal Osram reclame uit de 50-er jaren. Lithografie op karton. Afmeting: H 31,5 x B 23 cm. In goede staat.
Antiek Indonesisch houtgestoken kistje met draken/dansers/vogel decor. Gesigneerd Rennie & Co. Birmingham op slot. Circa 1920. Afmeting: 17 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek blikken speelgoed. Twee Jugendstil kindernaaimachines. Opwindboot, gemerkt M.S., Western Germany. Motorfiets, China. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
30-er Jaren speelgoed trekpaard op wielen. Stro. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Decoratief bureau-spoorweg horloge met centrale secondenwijzer. 21e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Drie oude duivenklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal STB. Swiss Made nr. 21R-1752. Eén maal Benzing, anker model. Eén maal STB 16530. Afmeting: 19 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude/antieke reiswekkers. Twee maal antiek messing. Vier maal metaal gekleurd. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.
Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee terracotta figuren. Naar Rodin. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Antiek bronzen plaquette. Johannes de doper. Ongesigneerd. Afmeting: 25,5 x 18 cm. In goede staat.
Drie delig antiek opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met vogels en bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x Hertje (235045), uitgevoerd in gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus H.: 6,3cm. en 1x wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen staart ca. ...
Drie delen Swarovski in originele dozen met (lichte) schade: 2x rendier (214821), uitgevoerd in helder kristal (zonder spiegel). Beide een deel van het gewei afgebroken maar wel erbij, verder in goede...
Antiek drie-delig blauw opaline glazen kaststel met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén bord gemerkt met de bijl. Afmeting: ø 22,5 - 25,5 cm. In goede staat.
Drie oude Makkumer polychrome beschilderde sierborden. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.