Drie delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ei-vormige dekseldoos, asbak en bonbonmandje. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Twee Chinese Blanc de Chine drakenkommen met bodemmerk. Wanneer een kom tegen het licht wordt gehouden, dan worden de draken donker zichtbaar. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Engelse keramieken kastkommen. Gemerkt Adams Tunstall. Circa 1900. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Twee 18e eeuwse Kang Xi kopjes met peterselie decor + bodemmerk. Eén chip. Eén vaasje, 19e eeuw. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse porseleinen figuren. Jongen en meisje met manden. Eén hengsel beschadigd. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen schotel met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse porseleinen tafellamp met goud decor. Gemerkt Bosa. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Twee maal porselein. 20e Eeuw. Eén maal Bing & Gröndahl, meisje. Eén maal Thüringen, ganzenhoedster. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.