Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire met origineel verguld messing beslag en kariatiden. Afmeting: 150 x 98 x 45 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Swarovski in originele dozen met (lichte) schade: 2x rendier (214821), uitgevoerd in helder kristal (zonder spiegel). Beide een deel van het gewei afgebroken maar wel erbij, verder in goede...
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Twee moderne glazen vazen met pompoenen. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met wekkerwerk en harpslinger. Afmeting: 42 x 17 x 26 cm. In goede staat.
Vijf maal diverse blauwe kunstglazen vazen et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 39 cm. In goede staat.
Groot glazen stier met goudfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 17 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Rivier de Dinkel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.
Drie koralen colliers. een collier van takjeskoraal, 12 mm, ca 45 cm, met double veeroog, een verlopend collier met ronde koralen en zilveren tussenstukjes, 5,5-7,5mm, 50 cm en een collier met engelhu...
Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat
Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Katwijkse platbodem op volle zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 26 cm. In goede staat.
Bronzen penning door Carcova: "XXV Aniversario de Su Fundacion 1887 Mayo 1912, Banco Popular Argentino", ø69mm en ca. 122gr.
H. Gunneweg? Circa 1920. Hollands landschap met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Lot zilveren sieraden een Djokja zilveren klemband en armband, 2 colliers, 3 broches en een hanger met nefriet. Totaal ca 108 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Eikenhouten Friese staart-schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en ankergang. Figuren bij wijnvat. Afmeting: 38 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 en hanger, 333/000, met granaat. Ring met een ovaal gefacetteerde granaat met daarnaast aan weerskanten 3 rond geslepen granaten. Breedte 9 mm. ø 56. En een ovale hanger met i...
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.