Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten gebombeerde Hollandse commode met bronzen beslag en gebogen zijkanten. Oudere restauratie. Afmeting: 87 x 89 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 84 x 76 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...
Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke eikenhouten Neo Renaissance kussenkast met getorste Korinthische zuilen, ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Met lades en schappen. Afmeting: 205 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guirlandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Berglandschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance één-deurs kussenkast met bolpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 73 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten passpiegel op wielen. Afmeting: 148 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.