Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot antieke tegels (18x)
Resultaat: 190 EUR

18x Antieke Hollandse tegels. Divers. Onder andere met bijbelse voorstellingen, kustplaats voorstellingen et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Servies met afbeeldingen van klokken
Resultaat: 60 EUR

32-Delig Duits porseleinen servies met klokken-afbeelding. Mitterteich Porzellan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch servies
Resultaat: 90 EUR

Duits Villeroy en Boch servies. Decor Bone China. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, 6x kop en schotels, 6x ontbijtborden. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.

4x Antiek keramiek/porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier maal antiek keramiek/porselein. Eén maal Royal Dux pronkvaas, ramskoppen. Eén maal Ivora Gouda vaas, chips. Twee maal Jugendstil vaasjes, floraal decor. Afmeting: 16 - 25 cm. In redelijk/goede st...

Antiek serviesgoed, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

2x Weense decor vazen
Startprijs 125 EUR

Twee Weense decor porseleinen vazen met figuren en goud decors. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x ø 15 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Empire vazen
Startprijs 500 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met melk en bloed. Floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lot Royal Albert porselein (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht maal Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: 6x Royal Albert + 2x Sutherland. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen lampenvoet, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Om en Om 40
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Hol 39
Resultaat: 475 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Decor Hol. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.

2x Antiek Hollands plateel
Resultaat: 90 EUR

Twee maal antiek Hollands plateel. Eén maal Jugendstil hengselvaas, Gouda Regina Ispahan, circa 1915. Eén maal Corel Schoonhoven oorvaas, circa 1915. Afmeting: 15 - 36 cm. In goede staat.

Antieke Majolica vaas, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke handbeschilderde Majolica vaas met afbeelding Mozart. Circa 1900. Gemerkt Nederland Bild 607 Mozart. Afmeting: 29 x ø 17 cm. In goede staat.

H. Mengelberg, Platelen sculptuur
Startprijs 60 EUR

Groot Hollands platelen Jezus figuur. Ontwerp Hans Mengelberg 1938, Zuid Holland. Vinger gelijmd en één chip. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.

4x Antiek Hollands plateel
Startprijs 50 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Twee vaasjes, circa 1915, onduidelijk, één chip voet. Eén maal Goedewaagen, decor wapen Ruurlo (distel), goed. Eén bonbonschaal, Plato Gouda. Afmeting...

3x Antiek Hollands plateel
Resultaat: 50 EUR

Drie maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Polychrome jardiniere Jugendstil Regina Gouda, één minimale glazuur chip. Bonbonschaal, Regina Gouda, floraal. Groot bord Holland Gouda, Art Deco, flo...

2x Antieke Gouda borden , 1915
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Gouda platelen herdenkingsborden. Circa 1915. Beide oude haarlijnen. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.

3 Delen "Lou Schwirtz"
Startprijs 150 EUR

Drie delen Lou Schwirtz. 1928 - . Drie wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, 60-er jaren. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

2 Delen "Lou Schwirtz"
Startprijs 150 EUR

Twee delen Lou Schwirtz. 1928 - . Eén maal wit geglazuurde keramieken sculptuur, 60-er jaren. Eén maal wit geglazuurde schuitvormige sculptuur met spijlen, 60-er jaren. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede s...

Lot antiek plateel
Resultaat: 90 EUR

Negen maal antiek Hollands Jugendstil plateel. Circa 1915. Bestaande uit: Vijf kop en schotels, plateelbakkerij Zuid Holland, decor Juliette. Eén suikerpot Juliette, hengsel gelijmd. Eén vaasje, Holla...

Antieke wandschotel, 1915
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke polychrome platelen wandschotel. Gouda Holland. Nr. 1165/30 M.P. P.A. Circa 1915. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

2x Oude Hollandse platelen vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Hollandse platelen vazen met rood-zwart verlopen glazuur. 20e Eeuw. St. Lucas, Maarsen. 1927 - 1930. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

2x Hollandse crisis vazen
Startprijs 60 EUR

Twee zeldzame Hollandse platelen crisis vazen met Swastika's. Stad Baarn. Circa 1930. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.