18x Antieke Hollandse tegels. Divers. Onder andere met bijbelse voorstellingen, kustplaats voorstellingen et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
32-Delig Duits porseleinen servies met klokken-afbeelding. Mitterteich Porzellan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
Duits Villeroy en Boch servies. Decor Bone China. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, 6x kop en schotels, 6x ontbijtborden. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.
Vier maal antiek keramiek/porselein. Eén maal Royal Dux pronkvaas, ramskoppen. Eén maal Ivora Gouda vaas, chips. Twee maal Jugendstil vaasjes, floraal decor. Afmeting: 16 - 25 cm. In redelijk/goede st...
Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Weense decor porseleinen vazen met figuren en goud decors. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x ø 15 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.
Oude Chinees porseleinen vaas met melk en bloed. Floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Acht maal Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: 6x Royal Albert + 2x Sutherland. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Decor Hol. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands plateel. Eén maal Jugendstil hengselvaas, Gouda Regina Ispahan, circa 1915. Eén maal Corel Schoonhoven oorvaas, circa 1915. Afmeting: 15 - 36 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Majolica vaas met afbeelding Mozart. Circa 1900. Gemerkt Nederland Bild 607 Mozart. Afmeting: 29 x ø 17 cm. In goede staat.
Groot Hollands platelen Jezus figuur. Ontwerp Hans Mengelberg 1938, Zuid Holland. Vinger gelijmd en één chip. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Twee vaasjes, circa 1915, onduidelijk, één chip voet. Eén maal Goedewaagen, decor wapen Ruurlo (distel), goed. Eén bonbonschaal, Plato Gouda. Afmeting...
Drie maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Polychrome jardiniere Jugendstil Regina Gouda, één minimale glazuur chip. Bonbonschaal, Regina Gouda, floraal. Groot bord Holland Gouda, Art Deco, flo...
Twee antieke Gouda platelen herdenkingsborden. Circa 1915. Beide oude haarlijnen. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
Drie delen Lou Schwirtz. 1928 - . Drie wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, 60-er jaren. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Twee delen Lou Schwirtz. 1928 - . Eén maal wit geglazuurde keramieken sculptuur, 60-er jaren. Eén maal wit geglazuurde schuitvormige sculptuur met spijlen, 60-er jaren. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede s...
Negen maal antiek Hollands Jugendstil plateel. Circa 1915. Bestaande uit: Vijf kop en schotels, plateelbakkerij Zuid Holland, decor Juliette. Eén suikerpot Juliette, hengsel gelijmd. Eén vaasje, Holla...
Grote antieke polychrome platelen wandschotel. Gouda Holland. Nr. 1165/30 M.P. P.A. Circa 1915. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Twee oude Hollandse platelen vazen met rood-zwart verlopen glazuur. 20e Eeuw. St. Lucas, Maarsen. 1927 - 1930. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Hollandse platelen crisis vazen met Swastika's. Stad Baarn. Circa 1930. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.