Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren tasje en portemonnee
Resultaat: 60 EUR

Zilveren tasje en portemonnee, rechthoekige tasje met een iets gecontourneerde beugel en een zilveren gevlochten tas met bolletjes, voorzien van ketting, 15x14cm, en een portemonnee met halfronde beug...

Pepermuntdoosje met inleg
Startprijs 40 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje met vergulde binnenkant, ingelegd deksel met parelmoer vlinder. Afmeting: ø 6 cm. In redelijk/goede staat.

Set met armband en collier
Resultaat: 25 EUR

Set sieraden, armband en collier met meerdere rijen, in het midden voorzien van een agaatachtige steen, met blauw en groen tinten. 48 cm en 18 cm

Zilveren roomstel
Startprijs 95 EUR

Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en een suikerbak in barokstijl geplaatst op 4 kwabpoten. MT.:Herman Emil, Walfstetten. 9x6x7cm en ø7x4,5cm. totaal ca 138 gram. In goede staat

Gouden hanger met diamant
Resultaat: 105 EUR

Geelgouden staafhanger, 585/000, met diamanten. Geelgouden staafhanger met een witgouden zetting met 3 chatons bezet met briljant geslepen diamanten, 3x0,05 ct. Lengte 18,5 mm. ca 1,1 gram. In goede s...

Witgouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 750 EUR

Witgouden klapring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met 2 banden verbonden door middel van een scharnierende kop aan de ene zijde bezet met ovaal gefacetteerde saffier, ca 3,5 ct, en aan de ande...

Diverse gouden oorstekers
Resultaat: 110 EUR

Lot met diverse gouden oorstekers, 585/000. Met 5 paren met o.a. zirconia en 3 losse oorknopjes. mist 3 pousettes. totaal ca 6,9 gram. In goede staat

Zilveren armband Oosters
Resultaat: 70 EUR

Zilveren armband, BWG, met vierkant gecontourneerde bolle schakels met bewerking. Voorzien van bakslot. breedte 19 mm, lengte 18,5 cm. ca 27,4 gram. In goede staat

4 Zilveren servetringen
Startprijs 100 EUR

Lot met vier servetbanden, 835/000, ovale en achtkantige modellen, één voorzien van monogramgravure. ca 135 gram. In goede staat

4 Servetringen
Startprijs 90 EUR

Lot met vier servetringen, waarvan drie zilveren, 835/000, en een plated. 6 cm.

2 Delen kristal met zilver
Startprijs 80 EUR

Twee delen kristal met zilver, een karaf en schaal versierd met geëtste florale bewerking. De schaal is voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met floraal graveerwerk. ø18x16cm. Karaf ø13...

Zilveren bonbonniere
Resultaat: 80 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal model met een gecontourneerde parelrand. Voorzien van zaagwerk met o.a. spijlen en floraal decor. Geplaatst op een ovale ring met filetrand. 16x11x5,5cm. ca 123 gra...

Lot zilver en kristal
Startprijs 40 EUR

Lot zilver, 833/000, met een kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, een klein kristallen schaaltje op 3 pootjes voorzien van zilveren rand, een theezeef met biedermeierbewerking,...

6 Zilveren onderzetters
Resultaat: 275 EUR

Set met zes zilveren onderzetters, 835/000, met een ongeslagen rand en een hamerslag patroon. ø 10,5cm. totaal ca 273 gram. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. In goede staat

Karaf met zilver
Resultaat: 450 EUR

Prachtige kristallen karaf met zilver, 835/000. Kristallen karaf met etswerk, voorzien van schenktuit en greep geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, met zilveren ketting en stop versierd...

Jugendstil plaquette met zilver
Startprijs 50 EUR

Zilveren plaquette met Jugendstil voorstelling, 925/000, van een dame verfraaid met gekleurde accenten. Bevestigd op een spiegel. 10,5x13,5cm. Italie.

Gouden armband met diamant en saffier
Startprijs 650 EUR

Geelgouden armband, 750/000, B.Sylvain, Paris, met saffier en diamant. Armband met een fijne strakke band, 2,5mm, met in het midden een geelgouden rond element, ø 17 mm, deels gevuld met diamanten en ...

Witgouden armband met diamant
Resultaat: 600 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamant. Fijne armband met golvende schakels om en om gematteerd of bezet met 3 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,33 ct. Voorzien van bakslot met veiligheid. Bre...

Zilveren opdienschaal met open bovenrand
Startprijs 375 EUR

Zilveren opdienschotel, 835/000, bol model met opengewerkte rand, geplaatst op een ronde voet. ø 22x15 cm. ca 654 gram. In goede staat.

2 Zilveren Djokja klamboe hangers
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren Djokja klamboehangers, 800/000,met afbeeldingen van vogels. Met één losse haak. ca 60 gram. 16 cm. In goede staat

Roze parelcollier
Resultaat: 40 EUR

Collier van roze zoetwaterpareltjes, 5 mm, 90 cm. Zonder sluiting.

Zilveren koningscollier
Resultaat: 70 EUR

Zilveren koningscollier, 925/000, met losgevlochten schakels, breedte 7 mm, lengte 70 cm. ca 62 gram. In goede staat

Set zilveren streeksieraden
Resultaat: 100 EUR

Set met zilveren, deels vergulde streeksieraden, met oorhangers voorzien van mutsenbellen in een ovale vorm met S-applique met baard, 5 cm en een paar oorhaken met zeeuwse knoppen. ø 10 mm. ca 9 gram....

Zilveren ring met camee
Resultaat: 50 EUR

Zilveren ring, 925/000, met markesieten. In het midden van de ring is in een geelgouden rand, 585/000/ een camee gezet. breedte 22 mm. ø 55, ca 3,9 gram. In goede staat