Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Antiek scheepsstuurwiel. Mahonie met ijzeren banden. Afmeting: ø 97 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken boot met figuren en benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 155 x 70 cm. In goede staat.
Drie messing lampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.
Antieke Oosterse zweep. Circa 1930. Gemaakt van hoorn-segmenten + hondenkop. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Twee antieke geëmailleerde gietijzeren spaarpotten. Fobrux. Circa 1930. Eén beschadigd. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Fraaie Oosterse gesneden en opengewerkte waaier. Voorzien van floraal doek met bijen en vlinders. Afmeting: 30 cm. Kleine beschadiging. Verder in goede staat.
Twee handgesneden benen ruggenkrabbers aan houten stelen. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.
Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke ronde dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor op deksel. Circa 1880. Craquele in schilderwerk. Afmeting: ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse miniaturen met been. 20e Eeuw. Portretten van Wolfgang Amadeus Mozart en zijn vrouw Constanze Weber. Afmeting: 9 - ø 6,5 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.
Grote antieke bewerkte messing fotolijst met houten passe partout. In Louis Seize-stijl. Circa 1890. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Lot zilver met o.a. een klein fotolijstje, een theezeef, een roomlepel, een suikertang, een botermes met zilveren heft en een citrusschiller met zilveren heft. Diverse gehaltes. In redelijk goede staa...
Lot oud/antiek plated. Divers. Onder andere: vorken, borstel, fotolijsten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.