Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollands leger wandelsabel
Resultaat: 160 EUR

Oude Hollandse leger wandelsabel. M 1912. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.

Engels vuursteen pistool
Resultaat: 650 EUR

Antiek Engels vuursteen pistool. Tower G.R. Marine S.34 1805. Afmeting: L 37 cm. In zeer goede staat.

3x Antieke Range Finders WO I
Resultaat: 350 EUR

Drie antieke WO I Range Finders. Messing + metaal + boekjes. Eén maal Barr & Stroud Range Finder, type F.T. 27 1916, nr. 3294 Infantry nr. 2 Patent no. 1462 of 1903. Eén maal Barr & Stroud 1908 + 1909...

Uitgebreide cassette met zilveren bestek
Resultaat: 2.950 EUR

Cassette met groot zilverenbestek, 925/000, model Hollands Glad, met 8 tafellepels, 7 -vorken en 8 -messen met zilveren heft, 9 vismessen en 8 visvorken, 8 dessertlepels, 8- vorken en 8 -messen met zi...

Odeurflacon met goud
Startprijs 200 EUR

Porseleinen odeurflacon met mooie beschildering voorzien van een gouden kraag en rand. 585/000. fraai versierd met getrembleerde bewerking. ø29x79mm. Rond 1900. In goede staat

Gouden ring met diamant
Startprijs 450 EUR

Gouden ring, 750/000, met diamant. Brede dubbele ring, een gladde geelgouden en een witgouden bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,21 ct, strak in een rechthoek in de band gezet. Breed...

Gouden oorstekers diamant
Startprijs 200 EUR

Sierlijke geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in de vorm van een blaadje volgezet met diverse briljant geslepen diamanten. Diamonde. Totaal 0.22 crt. 10x5 mm. Nieuw

Gouden ring met diamant
Startprijs 750 EUR

Strakke geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring gemaakt uit rond draad, gebogen en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ca 14,9 gram. dikte 4 mm. ø56. In goede staat

Gouden ring markiesvorm met diamant
Startprijs 850 EUR

Elegante geelgouden ring, 833/000, met diamant. Ring met 15 briljant geslepen diamanten gezet in een markiesvorm, Totaal ca 1,5 ct. SI-P. Breedte 25 mm. ø 50, ca 4,3 gram. In goede staat

Gouden choker met diamant
Resultaat: 375 EUR

Elegante gouden choker 585/000, poly/ruw. Charisma choker, indura, organisch gevormd, met in het midden een breed stuk met een deel ruw bewerkt en een deel gepolijst met daarin een briljant geslepen ...

Chinees bronzen scheepskanon, 18e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuws Chinees bronzen scheepskanon met bewerking. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

Oude inheemse boog
Resultaat: 15 EUR

Oude inheemse boog met diverse pijlen + houder. Toeristisch. 20e Eeuw. Afmeting: circa 128 cm. In goede staat.

4 Zilveren fotolijsten
Resultaat: 70 EUR

Vier zilveren fotolijsten, 835/000, 2 ovale lijsten gemaakt uit tasbeugels, ca 10 cm, een ovale lijst met dubbele parelrand, 11 cm en een klein ovaal lijstje met bewerkte rand met C-voluten. 6 cm. In ...

Gerold figuur, Papegaai
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 40 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

8x Reclame schilden
Startprijs 100 EUR

Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...

Antieke fotolijst, 1890
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke bewerkte messing fotolijst met houten passe partout. In Louis Seize-stijl. Circa 1890. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Zilveren kan
Resultaat: 350 EUR

Zeer fraaie zilveren snavelkan, 925/000, hoog model met ribben, snavelvormige schenktuit met cannelures en kwabben, geplaatst op 3 bokkepoten met rocailles. Het scharnierende deksel met duimstop is v...

Zilveren kaviaarschaal
Resultaat: 1.150 EUR

Fraai zilveren tafelstuk, kaviaarschaal, 925/000, met een rechthoekig basement voorzien van een rand met lambrequindecor en geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpoten. Op het basement zitten 2 zilveren hou...

Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Antieke Friese zilveren koffiekan op comfoor, Zilveren kan met cannelures en een rand met floraal decor. Voorzien van een schenktuit met acanthusblad en drakenkop en een C-vormige greep. De kan heeft ...

Gouden armband met robijn
Resultaat: 1.100 EUR

Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...

Bloedkoralen collier met streeksluiting
Startprijs 2.000 EUR

Prachtig collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 750/000. Collier met 6 rijen bloedkoraal, in kaasvorm, ø 6,5mm, bevestigd aan een grote zeer fraaie geelgouden streeksluiting, ø 44mm, opge...

Zilveren wagen, Hoorn des overvloed
Resultaat: 1.100 EUR

Imposant zilveren tafelstuk, 925/000, een wagen in de vorm van een hoorn des overvloed versierd met floraal decor met cartouchen, voorzien van een rand met opliggende guirlandes. Geplaatst op twee wie...