Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen
Resultaat: 120 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee
Resultaat: 120 EUR

G.L. Kiers. 1838 - 1916. Katwijkse platbodem op volle zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 26 cm. In goede staat.

5x Kunstglas, divers
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal diverse blauwe kunstglazen vazen et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 39 cm. In goede staat.

H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen
Resultaat: 50 EUR

H. Gunneweg? Circa 1920. Hollands landschap met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Friese staart-schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise klok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en ankergang. Figuren bij wijnvat. Afmeting: 38 x 25 x 15 cm. In goede staat.

2 Zilveren borstels en doosje
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren borstels, 833/000, rechthoekig en ovaal model met voorstelling, jl.:G:1916, en een ovaal zilveren doosje, 800/000, met Djokja bewerking. 12-17cm en 6x4,5cm.

4x Franse kolompendules
Resultaat: 400 EUR

Vier 19e eeuwse Franse kolompendules. Circa 1870. Enkele lichte beschadigingen aan het inlegwerk. Uurwerken vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 - 49 cm. In goede staat.

5x Zilveren lepels
Resultaat: 150 EUR

Vijf 835/000 zilveren lepels. Stelen Haags Lofje. Initialen FW achterkant. Mr. J.M. van Kempen en Zn. - Voorschoten. Anno 1880. Afmeting: L 18 cm. Gewicht: circa 210 gram. In zeer goede staat.

Gouden ring met diamant
Startprijs 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring met over elkaar lopende banden, waarvan er één bezet met 2 rijen met 25 diamantjes. breedte 7 mm. ø 55 ca 6,2 gram. In goede staat

Glazen stier
Resultaat: 120 EUR

Groot glazen stier met goudfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 17 cm. In goede staat.

Verzameling Petit Point accessoires
Resultaat: 80 EUR

Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

T.E. de Vries, Stadsgezicht Utrecht 1944
Resultaat: 100 EUR

Tjomme Edzard de Vries. 1908 - 1975. Stadsgezicht Utrecht 1944. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.

4x Antieke fotoalbums
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.

Gerold figuur, Papegaai
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2x Grote tuinvazen
Resultaat: 130 EUR

Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Resultaat: 80 EUR

Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.

Mooie lyra pendule, 1830
Resultaat: 900 EUR

Mooie grote mahoniehouten lyra Empire pendule met vuurvergulde bronzen versieringen en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Zilveren plaquette,
Startprijs 60 EUR

Zilveren plaquette, 800/000, vierkant model, met wijze heren. 4,5x4,5cm. ca 46 gram. In goede staat

Zilveren soezenmand
Resultaat: 630 EUR

Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....

Jugendstil lectuurhouder
Startprijs 30 EUR

Antieke Jugendstil lectuurhouder met intarsia. Met landschap ingelegd. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 44 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Jan Cremer, Tears on Kennedy's coffin
Startprijs 100 EUR

Jan Cremer, 1978. 1940 - . Nr. 4/80. Tears on Kennedy's coffin. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 43 cm. In goede staat.

A. Veldhoen, Indonesische man
Startprijs 80 EUR

Aat Veldhoen. 1934 - . Indonesische man. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 47 x B 32 cm. In goede staat.

19e Eeuwse historisme houtkachel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse historisme houtkachel met kariatiden en guirlandes et cetera. Circa 1880. Niet compleet, deurtje voor mist, zit nu lade in. Afmeting: 116 x 40 x 52 cm. In redelijke staat.