Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren poederdozen
Startprijs 75 EUR

Twee zilveren poederdozen, 835/000, een rond model met spiraalvormige lijnenbewerking en een ovaal model met een rand met floraaldecor. ø 7,5cm en 7,5x6cm. totaal ca 127 gram. In goede staat

Lepeldoos met 6 zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Fraaie wortelnoten lepeldoos met inlegwerk en zes 835/000 zilveren lepeltjes met getorste stelen en floraal gegraveerde hanenkamheften. Afmeting lepeldoos: 16 cm. Afmeting: lepeltjes 10,5 cm. Mr. W. K...

6x Zilveren gebaksvorken
Startprijs 60 EUR

Zes 835/000 zilveren gebaksvorken met snijtand en verschillende fraaie tweezijdig bewerkte bloemstelen. Mr. Gerritsen en Van Kempen-Zeist. Circa 1930. Afmeting: 12 cm. Gewicht: circa 80 gram. In goede...

Antieke zilveren lepel
Startprijs 60 EUR

Antieke 925/000 zilveren lepel. Als nieuw. Steel rond model met kam. Koninklijke Holland grote keur. Mr. Jacobus Kamphuis-Leiden. Jaarletter a = 1807-1809. Afmeting: 21,5 cm. Gewicht: circa 63 gram. I...

Antieke zilveren kaasduimen
Resultaat: 70 EUR

Stel antieke 835/000 zilveren kaasduimen in originele cassette, gemerkt Firma Wolf Juwelier Semarang. Mr. J.A.A. Gerritsen-Amsterdam. Voorzien van export keurmerk. Afmeting: 33 mm. Gewicht: circa 19 g...

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een kleine kinderstoel, 1x1x2,5cm en een miniatuur ooievaar met baby in de luier, bevestigd op een vierkant stenen basement. 6x6x8cm. In goede staat

Zilveren thee-en suikerschep, 1865
Startprijs 45 EUR

Antieke Biedermeier 835/000 zilveren thee- en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. Mr. Wed. H. v.d. Ree-Schoonhoven. Anno 1865. Afmeting: respectievelijk 10...

Zilveren suikerschep met streepagaat
Resultaat: 30 EUR

Fraaie 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak, gegraveerde steel en streepagaten heft. Mr. A. Landmeter-Schoonhoven. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Antiek zakmes met zilveren heft, 1875
Resultaat: 45 EUR

Antiek zakmes met 835/000 zilveren heft, voorzien van florale graveringen. Afmeting: L 8 cm. Mr. Gebr. van Gelderen-Schoonhoven. Circa 1875. In goede staat.

Zilveren olijflepel, 1930
Resultaat: 50 EUR

Bijzondere 835/000 zilveren olijflepel met fraai gegraveerde opengewerkte bak en steel, met tweezijdig rondfilet. Mr. Zilverfabriek-Voorschoten. Circa 1930. Afmeting: 13,5 cm. Gewicht: circa 23 gram. ...

Zilveren sigarettendoos
Startprijs 65 EUR

Zilveren sigarettendoos, 925/000, rechthoekig bol heupmodel, voorzien van een monogramgravure. Aan de binnenzijde eveneens voorzien van een gravure. MT.: W.J.Myatt & Co, ltd, Birmingham, jl.: n:1912. ...

Zilveren sigarettendoos
Startprijs 75 EUR

Zilveren sigarettendoos, 925/000, vierkant heupmodel, versierd met floraal graveerwerk. Voorzien van een vergulde binnenzijde. MT.: onduidelijk, Birmingham, jl.: Q: 1915. 8,5x8,5x1,5cm. ca 120 gram. I...

Bonbonschaal + roomlepel
Resultaat: 35 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel en gecontourneerde bovenrand op zilveren voet met parelrand. Afmeting: 15 cm. En een 835/000 zilveren roomlepel met gecontourneerde en gegraveerde ...

Zilveren poederdoos met emaille
Resultaat: 45 EUR

Zwart geëmailleerde 835/000 zilveren poederdoos met fraai floraal deksel, binnenkant met facet geslepen spiegel. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Zilveren poederdoos, 1930
Startprijs 40 EUR

925/000 Zilveren poederdoos. Bovenkant met honingraatmotief, in fraaie florale rand, onderkant streep-motief gemerkt. Fa. H.C.W. Tulleners-Leeuwarden. Circa 1930. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Set flessenbakken met zilver
Startprijs 60 EUR

Stel kristallen flessenbakken met geslepen sterren en sterling zilveren rand van circa 1 cm. breed. Gemerkt Gorham sterling 1421. In goede staat.

Zilveren theezeef+lekbak, 1920
Resultaat: 80 EUR

835/000 Zilveren Art Deco theezeef compleet met origineel 835/000 zilveren lekbakje. Afmeting: 9,5 cm / 5,5 cm. Gewicht: samen circa 45 gram. Mr. M.J. Gerritsen (Gero fabriek) Zeist. Circa 1920. In go...

Antieke handwerkschaar met zilver
Resultaat: 90 EUR

Bijzondere antieke handwerkschaar met ijzeren bladen, florale vergulding en 835/000 zilveren gegraveerde grepen. Toegeschreven aan Mr. L. van Gelderen-Schoonhoven. Circa 1870. Afmeting: L 13,5 cm. In ...

Antieke zilveren naaipriem+houder, 1860
Startprijs 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren naaipriem in zeskantige houder met fraaie Biedermeier graveringen. Circa 1860. In goede staat.

4 Delen zilver bestek
Resultaat: 50 EUR

Vier delen zilveren bestek met een caketang met floraal decor, een suikerschep met hamerslagdecor en gravure en een theelepel, 830/000. En een tafellepel met puntvorige bak en steel, BWG, 750/000. Tot...

Cassette met zilveren naaigarnituur
Resultaat: 60 EUR

Cassette met zilveren naaigarnituur, 800/000, met zilveren naald en naaldenkoker, een schaar en priemen met zilveren heft en een witmetalen vingerhoed. Voorzien van een ribdecor. In zwarte cassette. 1...

Zilveren patéschep, 1878
Resultaat: 120 EUR

Zilveren pateschep, 833/000, met een gecontourneerde schep en steel voorzien van graveerwerk in rastervorm. MT.:A.Kuilenburg, Schoonhoven, jl.: t:1878. 21 cm. ca 74 gram. In goede staat

Zilveren breilepel, 1913
Resultaat: 70 EUR

Zilveren brielepel, 833/000, met peervormige bak een ronde steel. 26 cm. ca 118 gram. MT.: C.P. van Het Hart, Den Haag, jl.: D:1913. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, vrouw op een bankje met hand en een ijscokar met figuur, 3,5x3x3cm en 4x3x2cm. totaal ca 28 gram. In goede staat