Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2020

Naverkoop | Veiling

10.01.2020 – 11.01.2020

24 Resultaten
3x Antieke Range Finders WO I
2700
3x Antieke Range Finders WO I

350 EUR

Antieke Steyr karabijn
2701
Antieke Steyr karabijn

275 EUR

Voorlader
2702
Voorlader

180 EUR

Belgisch duppelloops hagelschut geweer
2703

100 EUR

19e Eeuws ringhaan pistool
2704
19e Eeuws ringhaan pistool

450 EUR

Engels vuursteen pistool
2705
Engels vuursteen pistool

650 EUR

Amerikaanse .36 Colt in wapenkist
2706

2.000 EUR

Amerikaanse Colt .44 New York in holster
2707

1.400 EUR

Engels geweer
2708
Engels geweer

475 EUR

Hollands leger wandelsabel
2709
Hollands leger wandelsabel

160 EUR

Hollands marine sabel
2710
Hollands marine sabel

300 EUR

Oude vergulde ponjaard
2711
Oude vergulde ponjaard

130 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer
2712

190 EUR

3x Blanke wapens
2713
3x Blanke wapens

50 EUR

2x Antieke dames kousenband pistolen
2714

190 EUR

Antieke marine degen
2715
Antieke marine degen

180 EUR

2x Militaire oefensabels
2716
2x Militaire oefensabels

Startprijs 175 EUR

Antieke Oosterse voorlader
2717
Antieke Oosterse voorlader

100 EUR

Originele kris
2718
Originele kris

100 EUR

Oud koppensneller mes (Borneo)
2719

Startprijs 90 EUR

Oude inheemse boog
2720
Oude inheemse boog

15 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen
2721

Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen/gietijzeren kanon
2722

Startprijs 250 EUR

Chinees bronzen scheepskanon, 18e eeuw
2723

1.000 EUR