Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2020

Naverkoop | Veiling

10.01.2020 – 11.01.2020

167 Resultaten
Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 1750 - 1770
3500

12.000 EUR

Kapitale vuurvergulde Empire pendule, 1800
3501

Startprijs 3.500 EUR

Vuurvergulde Franse pendule
3502
Vuurvergulde Franse pendule

1.400 EUR

Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880
3503

1.000 EUR

Antieke Circle Tournant klok, 1880
3504

Startprijs 1.700 EUR

Vuurvergulde Empire pendule
3505
Vuurvergulde Empire pendule

Startprijs 1.750 EUR

Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
3506

Startprijs 2.600 EUR

3-Delig pendule stel
3507
3-Delig pendule stel

Startprijs 320 EUR

2-Delige Franse console pendule
3508

400 EUR

Duitse Gründerzeit staande klok, 1890
3509

Startprijs 1.250 EUR

Zeldzaam platelen klokje 1915
3510
Zeldzaam platelen klokje 1915

Startprijs 100 EUR

Vergulde Atmos klok + carry case
3511

850 EUR

Franse Charles Dix pendule
3512
Franse Charles Dix pendule

700 EUR

19e Eeuwse Franse pendule
3513
19e Eeuwse Franse pendule

650 EUR

18e Eeuwse A'damse tafelklok
3514
18e Eeuwse A'damse tafelklok

500 EUR

Antieke mysterieuze klok
3515
Antieke mysterieuze klok

Startprijs 500 EUR

Franse pendule, 1840
3516
Franse pendule, 1840

Startprijs 325 EUR

3-Gewichts regulateur, 1890
3517
3-Gewichts regulateur, 1890

550 EUR

Franse pendule, 1850
3518
Franse pendule, 1850

390 EUR

18e Eeuwse Louis Seize pendule
3519

1.200 EUR

19e Eeuwse Imari Cartel klok
3520
19e Eeuwse Imari Cartel klok

Startprijs 275 EUR

Imperial pendule met faunen
3521
Imperial pendule met faunen

Startprijs 250 EUR

Klok met Pierrot
3522
Klok met Pierrot

Startprijs 280 EUR

Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok
3523

750 EUR