Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse Hindelopen beschilderde hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 70 x 46 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43835, RENFE D319.406.5 en 1x E-lok 63688, GySEV 1047 501-0, beide in originele verpakking en in goede staat.
1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.
Zeer groot Oosters kleed met florale decor. In de kleuren: Rood, geel, creme. Afmeting: 340 x 450 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees kleed met florale decor. Afmeting: 240 x 350 cm. In goede staat.
Groot drie-delig zwart marmeren Frans klokkenstel met messing. Louis Philippe. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 - 53 cm. In goede staat.
Duitse regulateur. In notenhout. Model Serpekin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Bronzen tuinbeeld door Huub Noorlander, Rotterdam. Tevens de maker van Bartje. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Acht beschilderde design koeien 'Cow parade Sunday'. 21e Eeuw. Afmeting: 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zilveren keelknopen, opgebouwd uit filigrain met knopjes en ruitvormige plaatjes. De achterzijde is voorzien van een plaat. 18e eeuw, stempels onduidelijk. ø 25 mm. ca 9,7 gram. In goede staat...
Moderne bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Dikke vrouw. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met parel. Fijn gourmetcollier met een hanger in de vorm van een bloem, ø 9 mm, voorzien van een cultive parel, ø 4 mm. lengte 42 cm. ca 3,4 gram. In goede staa...
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een tuba speler, een man met een juk met emmers en een man met zeis. 3x3cm 4x3x3,5cm en 3x2,5x3,5cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Oude bronzen figuur. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Op marmeren basement. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Zilveren morellenlepel, 833/000, met ovale bak met 2 schenktuiten en een gecontourneerde steel met getrembleerd patroon. MT.:A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: x:1882. 23 cm. ca 78 gram. In zeer goede s...
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met een strakke band bezet met briljant geslepen diamanten, 5x00.5, in een witgouden zetting. Breedte 3 mm. ø 54 ca 3,8 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met jade. Rechthoekige hanger met geelgouden getorste rand bezet met een rechthoekige jade steen versierd met een gouden applique. 22x32mm. ca 4,8 gram. In goede staat
Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel op 835/000 zilveren voet met parelrand. Toegeschreven aan Mr. J.A.G. Verlinden-Steenbergen/Bergen op Zoom. Circa 1855. Afmeting: ø 8,5 cm. H 7 cm. In go...
Collier gemaakt van jade in bloemmotief, zoetwaterparels en takjes bloedkoraal, met geelgouden bolsluiting, 585/000, Lengte 66 cm. In goede staat
Groot oud Indonesisch houtgestoken beeld. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met oplopende kast bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,14ct. ca 5,7 gram. ø 54. Rhodium wat afgesleten, verder in goede staat
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Antieke plated eierkoker met brander. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Joodse olielamp, Chanouka, plated op een rechthoekig gecontourneerde voet met een schild met chanouka en staande leeuwen. 26x11x20cm. Voorzien van 8 losse glaasjes voor olie. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met een bolle band met een rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde robijn, 4x6mm, met daar omheen een dubbele rand in bloemvorm beze...
Drei delen Swarovski zonder doos: 1x Kangoeroe met jong (181756), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 5cm. 1x staande poedel (167571), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen en neus...
Zilveren 925/000 gedenklepel met gevlochten steel, bekroond door driemaster. Achterkant bak tekst 'Margaretha de Jong 26-8-1911 - 26 -8-2011'. Afmeting: Lengte 21 cm. Gewicht: circa 55 gram. In goede ...
Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.