Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rotsen, figuren en pagodes decor. Met bodemmerk en tekst. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 22,8 x ø 10,4 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus. Kangxi gemerkt. Circa 1800. Vier tekens met Lange Lijs en zilveren montuur, 833/000, versierd met graveerwerk en bloemapplique. MT.: Vermoedelijk Jan de Groot, Rotterdam, ...
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas. Met bij en tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels met florale decor. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf schotels, waarvan één met haarlijn. En tien kopjes, waarvan één met haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10,8 cm. In red...
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Tien maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor. Twee borden beschadigd. Vijf borden randglazuur schade. Drie borden chip. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Monumentale 19e eeuwse rijke Imari porseleinen dekselvaas met ribbels, Foo-hond, florale/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 63 x ø 32 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, floraal/eend/vogel en goud decor. Vier borden goed, twee borden chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose sierbord met florale/goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica bloempot met florale, vogels en insecten decor. Onduidelijk bodemmerk. Afmeting: H 31 x ø 35 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 18,5 x ø 20 cm. In goede staat.
Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met geisha's in tuin decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese jade gesneden dubbele beker met grip en draak. Afmeting: 12,5 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits Meissen beeld. Paard met Arabische moor en bloemen. 18e - 19e Eeuw. Teugel beschadigd, chipje oor, enkele chips bloemen. Afmeting: 44 x 37 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Oude bruine Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk en craquele glazuur + herkomst sticker. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.