Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
M.C. Escher ontwerp. Damasten servet met zeepaardjes en vissen. Eindhoven van Dissel en Zonen 1955. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...
Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Drei delen Swarovski zonder doos: 1x Kangoeroe met jong (181756), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 5cm. 1x staande poedel (167571), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen en neus...
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.
Prachtige zilveren bak, 930/000, met een deels omgeslagen rand met gezaagd decor, aan de onderzijde bewerkt met voluten en een knop. Geplaatst op 3 klauwpoten met bloemapplique. 14x14x11cm. ca 334 gra...
Collier van lichtgroen tourmalijnkralen met gouden bollen en kruisje, 585/000. Collier van fijne kralen, ø 3,5 mm, met 30 gladde gouden bolletjes en in het midden een gouden kruis bezet met groene ste...
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Soort dubbele slagring, met in het midden 2 rozetten met centraal 2 ovaal gefacetteerde saffieren, totaal ca 0.67ct. Om de saffieren zit een rand met ...
Zilveren wijnset, 925/000, in houten cassette. Wijnset bestaande uit een zilveren krukkenstrekker en een mes en flesopener met zilveren heft. MT.: Jezler. Importeurteken: Bonebakker & Zoon, n.v. Amste...
Twee geelgouden streekhangers, 585/000, een klein ovaal model met bloemenmand met ster en traanvormige hanger, ca 3 cm en een ovale hanger met filigrain en knopjes, stukje ontbreekt, ca 3,5 cm. Voorzi...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Slagring met een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct, geplaatst in witgouden 4 pootzettingen. ø 65, ca 5 gram. In goede staat