Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zware kristalglazen gembercoupe
Startprijs 150 EUR

Zware kristalglazen gembercoupe. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Swarovski: 235045 + 207549
Startprijs 60 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Hertje (235045), uitgevoerd in gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus H.: 6,3cm. en 1x wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen staart ca. ...

2x Swarovksi: 201111 + 210460
Resultaat: 75 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Sint Bernhard 201111, uitgevoerd in helder kristal met bandje om de nek voor het cognacvaatje H.: 5,3cm. en 1x Leeuwenjong (210460), uitgevoerd in helder kristal met zwarte n...

Lot antiek waaier kristal
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek waaier kristal. Bestaande uit: Verdeelschaal + limonadeset. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 - 35 cm ø. In goede staat.

2x Swarovski: 238985 + 207886
Startprijs 55 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Crystal Planet (238985) waarop een vredesduifje met metalen lauwertakje staat, geheel staand op aluminiumkleurige display. H.: 12cm. en 1x Juwelendoosje (207886), uitgevoerd i...

2x Swarovski: 199123 + 010029
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Dwergpapegaaien (199123), uitgevoerd helder kristal op mat kristallen tak met fire-opal kristallen snavels 9x5x5cm. (met originele doos) en 1x Vogelbad (010029), uitgevoerd i...

5 Delen Swarovski
Startprijs 50 EUR

Kavel met 5 delen Swarovski waaronder 3 kristallen hartjes in helder, rood en blauw kristal ca. 4x4cm., twee kristallen bloemen (rode en gele knop) en twee sleutelhangers van Stolker. Allen in goede s...

9x Swarovski
Resultaat: 75 EUR

Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.

Kristal Unie schaal
Startprijs 60 EUR

Kristal Unie Maastricht iriserende tin craquele schaal. W.J. Rozendaal. Serie Manuvarium. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.

10-Delige glazen bowlstel
Startprijs 40 EUR

Tien-delige glazen bowlset. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.

10x Bronzen bellen
Resultaat: 95 EUR

Lot oude/antieke Europese en Oosterse bronzen bellen. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

2x Oosterse bronzen bellen
Startprijs 80 EUR

Twee grote Oosterse bronzen bellen aan bronzen kettingen. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse kandelaren
Startprijs 75 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Antiek sieradenkistje, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek notenhouten sieradenkistje. Circa 1900. Afmeting: 16 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Jugendstil-stijl natuurstenen dekseldozen
Resultaat: 120 EUR

Twee oude Jugendstil-stijl natuurstenen dekseldozen met sprinkhaan en floraal decor. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.

18e Eeuwse theekist
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theekist. Orgelgebogen met drie messing theeflacons. Afmeting: 14 x 23 x 13 cm. In goede staat.

4x Oosterse dekseldoosjes
Startprijs 40 EUR

Vier Oosterse dekseldoosjes uit metaal + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

Oosterse metalen hanglamp
Startprijs 60 EUR

Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier maal koperwerk. Bestaande uit: Twee wandblakers in Barok-stijl. Circa 1900. Plus twee akers. Afmeting: 24 - 46 cm. In goede staat.

4x Koperwerk, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vier maal koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee koetslampen + twee twee-lichts wandkaarskandelaren. Afmeting: 27 - 42 cm. In goede staat.

Zilveren herenhorloge met chatelaine
Startprijs 280 EUR

Zilveren zakhorloge, 925/000, met chatelaine met sleutel en signetten, 833/000. Engels zakhorloge voorzien van witte emaille wijzerplaat met sleutelopwinding, Birmingham jl.:U: 1818, ø 50mm, voorzien ...

4x Horloge's, Certina, ARSA etc.
Resultaat: 50 EUR

Lot met 4 horloges, Silvana, Regalis, met leren band en een certina en arsa horloge met stalen band.

Gouden ring met kleurstenen en diamant
Startprijs 100 EUR

Kleine geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen. Ring met 3 cabouchon geslepen stenen, peridoot, granaat en amethist, gezet in een bloemvorm met aan één zijkant 6 kleine diamantjes in de band gezet. ...