Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse notenhouten Zaanse klok met wekker. Door Jan Koogies Fecit Wormerveer. Slagwerk op dubbele bel, bronzen sierwerk. Ongerestaureerd. Zoldervondst. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee antieke Societe Ceramique kastkommen Maastricht. Decor Dragon. Circa 1900. Eén haarlijn + chip. Afmeting: 11 - 15 ø. In redelijk/goede staat.
Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring vorkmodel met deel witgoud en een deel geelgoud, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,03 ct. ø 53 ca 1,3 gram. In goede staat
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22449, DR V16 101 en 1x E-lok 22744, Re 4/4 TEE, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43559, Asea 16 2215 en 1x E-lok 43559, ÖBB 1044 100-4, beide in andere verpakking en in goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Fijne gouden slagring met een cultive parel, ø 5 mm. ø 56 ca 1,7 gram. In goede staat
Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x 43541, Südostbahn Re 446 448-3en 1x E-lok 43787, NS Cargo 1637, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met guilloche gravure en lijnbewerking langs de zijkanten, MT.: C.v.Dam Kooijman. Schoonhoven, jl.:O:1823, 12x7x2cm, gevuld met een...
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.