Oktoberveiling 2019

Huidig | Veiling

04.10.2019 – 05.10.2019

199 Resultaten
Zeldzame Lectura pendule
3500
Zeldzame Lectura pendule

Startprijs 2.850 EUR

Bouilleklok + console, 19e eeuw
3501

Startprijs 2.500 EUR

Staande Friese klok
3502
Staande Friese klok

Startprijs 2.500 EUR

Staande Friese klok
3503
Staande Friese klok

Startprijs 2.000 EUR

Kapitale pendule met dolfijnen, 1860
3504

Startprijs 800 EUR

18e Eeuwse Zaanse klok
3505
18e Eeuwse Zaanse klok

Startprijs 3.000 EUR

Vuurvergulde officiersklok
3506
Vuurvergulde officiersklok

Startprijs 900 EUR

Vergulde lyra pendule
3507
Vergulde lyra pendule

Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse Pieter Klock staande klok
3508

Startprijs 2.000 EUR

Franse skeletklok onder stolp
3509
Franse skeletklok onder stolp

Startprijs 350 EUR

Frans porseleinen klokje
3510
Frans porseleinen klokje

Startprijs 125 EUR

Grote 18e eeuwse Weense tafelklok
3511

Startprijs 1.000 EUR

Franse porseleinen pendule
3512
Franse porseleinen pendule

Startprijs 350 EUR

Albasten pendule met schommel
3513
Albasten pendule met schommel

Startprijs 400 EUR

Franse vuurvergulde miniatuur pendule
3514

Startprijs 700 EUR

3515

Startprijs 950 EUR

Directoire pendule
3516
Directoire pendule

Startprijs 500 EUR

Antieke pendule
3517
Antieke pendule

Startprijs 200 EUR

Antieke Franse boulle klok, 1900
3518

Startprijs 625 EUR

Franse pendule met Wedgwood plaquettes
3519

Startprijs 550 EUR

18e Eeuwse Franse boulle klok
3520
18e Eeuwse Franse boulle klok

Startprijs 700 EUR

Lyra pendule met marmer
3521
Lyra pendule met marmer

Startprijs 400 EUR

Empire pendule met marmer
3522
Empire pendule met marmer

Startprijs 450 EUR

Antiek Franse wekkerklok. 1900
3523

Startprijs 100 EUR