Cassette met 12 zilveren theelepels, 833/000, met puntbak, deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde met graveerwerk.. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/ Sneek. jl.:F:1890. Totaal ca 138 gram. 12...
Zes-delige oude Chinees porseleinen theeset met kippen, paradijsvogels en draken decors. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 20,5 cm. ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels, floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 x 10 cm ø. In goede staat.
Lot met diverse sieraden met o.a. een zilveren bijbelslot als armband en diverse double colliers en hangers,
Twee oude/antieke Oosterse boeddha figuren. Bestaande uit: Brons, groene patina + terracotta met groene celadon glazuur (deels eraf). Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en citrien. Geelgouden ring met 4 kleine briljant geslepen diamanten in de band. Aan de band zit een witgouden hanger in de vorm van een zonnetje met in het midde...
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...
Drie entree dishes, plated rechthoekige model met getorste rand, één met een groffe rand en twee met een fijnere rand. 28x21x8cm.
Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.
Collier van gekleurde ronde agaatkralen, ø 6mm, 3 rijen bevestigd aan een geelgouden sluiting gemaakt uit filigrain. 40 cm. In goede staat
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.
Gouden creolen, 750/000, met diamant. Klapcreolen, half witgoud half geelgoud, bezet met 2 rijen met kleine diamanten, totaal ca 0,18 ct. breedte 3 mm, ø 13 mm. totaal ca 4,1 gram. In goede staat
Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek emaille reclamebord (voor fietsen) van Torpedo Vrijwiel-Remnaaf. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren kandelaar, 830/000, op een gecontourneerde rechthoekige voet met 2 licht gekrulde armen. 25x11x21 cm. MT.:Wilkens & Söhne, Bremen. In goede staat
Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een collier met hanger en een ovaal gourmetcollier. ca 25 gram.
Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal De Bruyns Koffie/Thee Tilburg. Eén maal Sonja Koffie/Thee. Eén maal KEG's Koffie-Zaandam. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijke staat.
Grote zilveren ring, 925/000, met gesneden bergkristal versierd met zilveren elementen met zirconia's. breedte 20 mm, ø 56, ca 14 gram. Nieuw