Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Etui met 12 zilveren lepels
Resultaat: 180 EUR

Cassette met 12 zilveren theelepels, 833/000, met puntbak, deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde met graveerwerk.. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/ Sneek. jl.:F:1890. Totaal ca 138 gram. 12...

Chinees theestel + blad
Resultaat: 95 EUR

Zes-delige oude Chinees porseleinen theeset met kippen, paradijsvogels en draken decors. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 20,5 cm. ø. In goede staat.

6x Imari kop/schotel, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels, floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 x 10 cm ø. In goede staat.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot met diverse sieraden met o.a. een zilveren bijbelslot als armband en diverse double colliers en hangers,

2x Oude/antieke boeddha
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Oosterse boeddha figuren. Bestaande uit: Brons, groene patina + terracotta met groene celadon glazuur (deels eraf). Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant en citrien
Startprijs 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant en citrien. Geelgouden ring met 4 kleine briljant geslepen diamanten in de band. Aan de band zit een witgouden hanger in de vorm van een zonnetje met in het midde...

3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...

3 Entree dishes (plated)
Resultaat: 90 EUR

Drie entree dishes, plated rechthoekige model met getorste rand, één met een groffe rand en twee met een fijnere rand. 28x21x8cm.

2x Oude Chinese bolvazen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.

Collier met agaat en gouden slot
Startprijs 175 EUR

Collier van gekleurde ronde agaatkralen, ø 6mm, 3 rijen bevestigd aan een geelgouden sluiting gemaakt uit filigrain. 40 cm. In goede staat

6x Antieke Chinese rijstkommen
Resultaat: 1.600 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...

3x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 180 EUR

Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.

Gouden creolen met diamant
Resultaat: 165 EUR

Gouden creolen, 750/000, met diamant. Klapcreolen, half witgoud half geelgoud, bezet met 2 rijen met kleine diamanten, totaal ca 0,18 ct. breedte 3 mm, ø 13 mm. totaal ca 4,1 gram. In goede staat

Lot oude/antieke reclame blikken (21x)
Resultaat: 120 EUR

Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke/oude houten doorlopers etc.
Resultaat: 30 EUR

Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.

Chinese theebus, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Oude abrikoosvormige Chinese waterpot
Startprijs 250 EUR

Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.

Antiek emaille bord Torpedo
Resultaat: 170 EUR

Zeldzaam antiek emaille reclamebord (voor fietsen) van Torpedo Vrijwiel-Remnaaf. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren kandelaar, 2 lichts
Resultaat: 100 EUR

Zilveren kandelaar, 830/000, op een gecontourneerde rechthoekige voet met 2 licht gekrulde armen. 25x11x21 cm. MT.:Wilkens & Söhne, Bremen. In goede staat

Oude paspop
Resultaat: 200 EUR

Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.

2x Antieke Rosenburg vaasjes
Startprijs 500 EUR

Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een collier met hanger en een ovaal gourmetcollier. ca 25 gram.

3x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal De Bruyns Koffie/Thee Tilburg. Eén maal Sonja Koffie/Thee. Eén maal KEG's Koffie-Zaandam. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijke staat.

Zilveren ring bergkristal en zirconia
Resultaat: 50 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met gesneden bergkristal versierd met zilveren elementen met zirconia's. breedte 20 mm, ø 56, ca 14 gram. Nieuw