Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Oude/antieke voorraadblikken
Resultaat: 70 EUR

Vier oude/antieke voorraadblikken. Bestaande uit: Drie maal kleine Droste Cacao blikken. Eén maal De Betuwe Tiel. Met figuren decors. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon wierookpot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon wierookpot met craquele glazuur. Afmeting: 14 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese gemberpot met bloemen en ranken decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 12 x 12,5 cm ø. In goede staat.

9 Delen antiek groen emaille
Resultaat: 75 EUR

Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 8 - 24 cm. In uitstekende staat.

Chinese Sang du Boeuf schotel
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.

Oude emaille R.V.S. thermometer
Resultaat: 100 EUR

Grote oude emaille thermometer van R.V.S. Levensverzekering. 60-er Jaren? Afmeting: 16 - 93 cm. In goede staat.

Antieke Chinese trekpot, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

2x Antieke kruideniers display kastjes
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke eikenhouten kruideniers toonbank vitrinekastjes met inhoud. Voor decoratie. Circa 1920. Afmeting: 35 x 27 x 45 cm. In goede staat.

6x Reclame materiaal (divers)
Resultaat: 50 EUR

Zes maal kruideniers voorraad/reclame objecten. Bestaande uit: Houten krat + flessen Wildervank gazeuse. Persil houten kist. Blue Band Margarine kist. Zeeuws Meisje. Remo wasbord. Boerinneke korstloze...

5x Apothekers reclame Sanatogen
Resultaat: 110 EUR

Vijf maal apothekers reclame Sanatogen. Circa 1930. Bestaande uit: Houten toonbankhouder. Drie blikken. Eén Sanatogen glazen voorraad pot. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.

Etalage buste in kledendracht, 1920
Resultaat: 85 EUR

Grote antieke etalage buste in klederdracht + haarspiegels. Circa 1920. Afmeting: 65 x 38 x 25 cm. In goede staat.

2x Antiquarische theaters
Resultaat: 70 EUR

Antiquarische 'Het Hollandse Circus' theater van Nivea. en 'Wij maken zelf ons schimmen theater. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

Zeldzaam voorraadblik Kwatta cacao, 1915
Resultaat: 60 EUR

Zeldzaam Hollands Kwatta Cacao-poeder kruideniers voorraadblik met Jugendstil decor. Circa 1915. Afmeting: 33 x 18 x 18 cm. In goede staat.