Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Oude Diecast spaarautomaten
Startprijs 60 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

2x Oude zijden Perzische kleden, 152 - 153 cm.
Startprijs 40 EUR

Twee oude zijden Perzische kleden/loper. Aardetinten/floraal. Afmeting: 152 - 153 cm. In goede staat.

2x Oosters brons
Startprijs 60 EUR

Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje
Startprijs 600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.

Lot kristalglazen figuren (4x)
Resultaat: 80 EUR

Vier kristalglazen dieren figuren. Val. Saint Lambert. Bestaande uit: Fazant, duif, valk, aap. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

4x Divers glaswerk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal divers glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: 12 - 60 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, 1913
Resultaat: 500 EUR

Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.

3x Moderne karaffen
Startprijs 25 EUR

Drie moderne kristalglazen karaffen. Twee maal met luchtbel in bodem. Eén maal met geetste figuren decor. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.

Trousseau
Resultaat: 140 EUR

Trousseau met binnenbak, Frankrijk ca. 1900. Met origineel sleuteltje. Inclusief 10 kleine popjes.

Kapitale Chinese kaarskandelaar
Startprijs 500 EUR

Kapitale Chinees porseleinen kaarskandelaar met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Lot Oosters tin (5x)
Startprijs 240 EUR

Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Pop
Resultaat: 110 EUR

Porseleinen pop, (Het hoofd is aan de bovenzijde gesloten, (zogenaamd Belton-type), Duitsland ca. 1890. De pop heeft porseleinen onderarmen, glazen ogen en een pruik van mohair. Verder een papier-mach...