Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke schenkkan 'De Distel' 6000
Antieke schenkkan 'De Distel'
Startprijs 350 EUR
2x Rosenburg vaasjes 6001
2x Rosenburg vaasjes
Startprijs 250 EUR
Originele antieke Rosenburg dekselvaas 6002
Originele antieke Rosenburg dekselvaas
Startprijs 350 EUR
Antieke Rosenburg vaas 6003
Antieke Rosenburg vaas
Startprijs 500 EUR
Antieke Meissen tafelbel, 1900 6004
Antieke Meissen tafelbel, 1900
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Meissen kop en schotel 6005
Meissen kop en schotel

Resultaat:

150 EUR

Meissen kop en schotels, 19e eeuw 6006
Meissen kop en schotels, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Majolica piedestal met bloempot 6007
Majolica piedestal met bloempot

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese dekselpot 6008
Grote antieke Chinese dekselpot

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Exclusief Hutschenreuther servies 6009
Exclusief Hutschenreuther servies

Resultaat:

400 EUR

Antiek porseleinen figuur, 1910 6010
Antiek porseleinen figuur, 1910
Startprijs 150 EUR
Kapitale Chinese kaarskandelaar 6011
Kapitale Chinese kaarskandelaar
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antieke Chinese plaquettte, 1920 6012
Antieke Chinese plaquettte, 1920

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Chinese plaquette, 1920 6013
Antieke Chinese plaquette, 1920

Resultaat:

650 EUR

2x Delfts polychrome paarden, 18e eeuw 6014
2x Delfts polychrome paarden, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR
Imari schotel met bronzen montuur 6015
Imari schotel met bronzen montuur
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Oude Familie Rose vaas, 2-delig 6016
Oude Familie Rose vaas, 2-delig

Resultaat:

550 EUR

Antiek bisquit figuur 6017
Antiek bisquit figuur
Startprijs 375 EUR
9-Pas tegeltableau 6018
9-Pas tegeltableau
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Zeldzame Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw 6019
Zeldzame Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw

Resultaat:

385 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw 6020
Antieke Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

3 Delen Duits (Meissen) porselein 6021
3 Delen Duits (Meissen) porselein
Startprijs 100 EUR
Zeldzame Meissen kop en schotel, 19e eeuw 6022
Zeldzame Meissen kop en schotel, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Antieke Meissen snorkommetje 6023
Antieke Meissen snorkommetje
Startprijs 100 EUR