Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse gave wortelnoten gepolitoerde Empire tafel. Circa 1820. Afmeting: 74 x 112 cm. In goede staat.
Roco H0 43191 Alpia Strassenbahn Stollwerck met originele verpakking en in goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, spiraalvormig met 2 tijgeroogkralen, ø 9 mm. ø 53 ca 6,2 gram. In goede staat
Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.
Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Roco H0 73706, Diesellok Gysev 651 003-1 met originele verpakking en in goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...
Roco H0 62832, WLE 22 met originele verpakking en in goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Inktstel, historisme-stijl + drie antieke blakers. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...
Wit metalen design tafellamp. 70-er Jaren. GEPO. Gebroeders Posthuma, Amsterdam. Basement bedeukt. Afmeting: 49 x 40 x 34 cm. In redelijke staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57538 H0 BR 246 011-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59448 H0 E-Lok BR 101 110-5 (Eintracht Frankfurt) met originele verpakking in goede staat
Oude Japanse uitschuifbare metalen opiumpijp met goudkleurige florale beschildering. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
C. Koppenol. Nagesigneerd. Boeren dorpsstraat met paard en ruiter. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten met noten Jugendstil wandkastje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 76 x 27 cm. In zeer goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer met snijwerk. Circa 1915. Met Nederlandse opschrift. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Paardenstal met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Twintig diverse oude munten uit diverse landen. Gewicht circa 305 gram. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 3 cm. In goede staat.
Antieke robijn-rode Boheems kristallen stopfles. Met herten en hond in bos decor. Gegraveerd. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.
G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Oude gematteerde Italiaanse Murano glazen vaas met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Hollandse School. 18e - 19e Eeuw. Fries interieur met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 53 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Vier kristalglazen dieren figuren. Val. Saint Lambert. Bestaande uit: Fazant, duif, valk, aap. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.