Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot Wedgwood servies 6075
Groot Wedgwood servies

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw 6079
Antieke Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

600 EUR

2 Zilveren strooiers 798
2 Zilveren strooiers
Startprijs 25 EUR
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6092
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Sang de Boeuf vaas 6109
Antieke Sang de Boeuf vaas

Resultaat:

150 EUR

Oude Rosenthal figuur 6126
Oude Rosenthal figuur
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Cactus jardiniere, 1920 6143
Cactus jardiniere, 1920

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon vaas 6160
Oude Chinese celadon vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2x  Keramieken boekensteunen, 1930 6177
2x Keramieken boekensteunen, 1930

Resultaat:

50 EUR

2x Antieke Arnhem schenkkannen 6194
2x Antieke Arnhem schenkkannen
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Chinese Blanc de Chine figuur 6211
Chinese Blanc de Chine figuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Satsuma Koro 6228
Antieke Japanse Satsuma Koro

Resultaat:

150 EUR

Gouden ring met robijn en diamant 815
Gouden ring met robijn en diamant
Startprijs 350 EUR
Oude Chinese kom 6245
Oude Chinese kom
Startprijs 500 EUR
Zilveren armband 832
Zilveren armband
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Familie Rose bord, 18e eeuw 6262
Familie Rose bord, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Lot met diverse edelstenen 849
Lot met diverse edelstenen
Startprijs 45 EUR
Verkocht
5-Delig kaststel, 19e eeuw 6279
5-Delig kaststel, 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren horloge blauwe plaat 866
Zilveren horloge blauwe plaat

Resultaat:

55 EUR

Keramieken figuur, 1950-1960 6296
Keramieken figuur, 1950-1960
Startprijs 60 EUR
Zilveren ring, tijgeroog 883
Zilveren ring, tijgeroog
Startprijs 25 EUR
Japanse Imari vaas  , 19e eeuw 6309
Japanse Imari vaas , 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Oud/antiek Chinees 6313
3x Oud/antiek Chinees

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren ring met diamant 900
Zilveren ring met diamant

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chinese gemberpotjes (22x) 6326
Lot Chinese gemberpotjes (22x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese stemcups 6343
3x Oude Chinese stemcups

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6360
2x Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

C. Koppenol, Boeren dorpsstraat met paard en ruiter 1029
C. Koppenol, Boeren dorpsstraat met paard en ruiter
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Duitse Hummel plaquette 6377
Duitse Hummel plaquette

Resultaat:

60 EUR

Chinese vaas, 18e - 19e eeuw 6394
Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
C. Verschuur, Paardenstal 1046
C. Verschuur, Paardenstal
Startprijs 800 EUR
G.H. Kotschenreiter, Slapende monnik 1059
G.H. Kotschenreiter, Slapende monnik
Startprijs 290 EUR
Oude Chinese celadon wierookpot 6411
Oude Chinese celadon wierookpot
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Hollandse School, Fries interieur 1063
Hollandse School, Fries interieur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Chinese gemberpot 6428
Antieke Chinese gemberpot

Resultaat:

50 EUR

Chinese Sang du Boeuf schotel 6445
Chinese Sang du Boeuf schotel
Startprijs 400 EUR
Antieke Chinese trekpot, 1900 6462
Antieke Chinese trekpot, 1900
Startprijs 50 EUR