Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binnenstop. ø 2,5x10cm. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een bijbelslot. Voorzien van een onedele brochering. 44x18 mm. In goede staat.
Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat
Elegante geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Ring in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt, in een geelgouden gladomzetting. Om de diamant zit een ovale rand ...
Zilveren armband, 835/000, met 3 bewerkte gevlochten banden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm. breedte 9 mm. ca 23,4 gram. In goede staat
Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.
Zilveren horloge, 925/000, mechanisch, met vierkante opengewerkte kast met blauwe wijzerplaat, bevestigd aan een bijbehorende zilveren band in gelijke schakel met klipsluiting. Breedte 18-25mm, lengte...
Zilveren ring, 925/000, spiraalvormig met 2 tijgeroogkralen, ø 9 mm. ø 53 ca 6,2 gram. In goede staat
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
C. Koppenol. Nagesigneerd. Boeren dorpsstraat met paard en ruiter. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Paardenstal met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Hollandse School. 18e - 19e Eeuw. Fries interieur met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 53 cm. In redelijke staat.