Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar 1013
A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
Van Noort, Strandgezicht 1006
Van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren collier met knopjes 868
Zilveren collier met knopjes

Resultaat:

85 EUR

Zilveren oorhangers met barnsteen 861
Zilveren oorhangers met barnsteen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Opaal ring, goud op zilver 854
Opaal ring, goud op zilver

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Barnstenen colliers Art deco 818
2 Barnstenen colliers Art deco

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden horloge 811
Gouden horloge

Resultaat:

150 EUR

Gouden ring met cultive parel 804
Gouden ring met cultive parel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Jugendstil vaas 5564
Antieke Jugendstil vaas

Resultaat:

40 EUR

2x Antieke tafelschalen, 1915 2415
2x Antieke tafelschalen, 1915
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Antieke menage, 1900 5557
Antieke menage, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Kristallen koekjestrommels 5550
2x Kristallen koekjestrommels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tibetaanse dekselkist 2408
Tibetaanse dekselkist

Resultaat:

40 EUR

2x Plated kaarsenkandelaren, 19e eeuw 2401
2x Plated kaarsenkandelaren, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Zilveren strooilepel 768
Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Gouden ring met parel en rode steen 761
Gouden ring met parel en rode steen

Resultaat:

80 EUR

2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950 5514
2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950
Startprijs 40 EUR
12 Messen, hoorn heft 2365
12 Messen, hoorn heft
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Bloedkoralen ketting & goud 754
Bloedkoralen ketting & goud

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Etui met 12 zilveren lepels 718
Etui met 12 zilveren lepels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 711
Lot diverse sieraden

Resultaat:

40 EUR

Gouden ring met diamant en citrien 704
Gouden ring met diamant en citrien
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antieke terracotta dames buste 5016
Antieke terracotta dames buste

Resultaat:

550 EUR

Oude bronzen boeddha 5009
Oude bronzen boeddha
Startprijs 1.000 EUR