Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Franse klok, 1915 3703
Antieke Franse klok, 1915

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
6x Reclame materiaal (divers) 3094
6x Reclame materiaal (divers)

Resultaat:

50 EUR

Zilveren ring, tijgeroog 883
Zilveren ring, tijgeroog
Startprijs 25 EUR
Verkocht
5x Apothekers reclame Sanatogen 3111
5x Apothekers reclame Sanatogen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5-Delig kaststel, 19e eeuw 6279
5-Delig kaststel, 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Antieke Empire kandelaren, 1830 2013
2x Antieke Empire kandelaren, 1830

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Kienzle regulateur, 1915 3716
Antieke Kienzle regulateur, 1915

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Franse reiswekker, 19e eeuw 3720
Franse reiswekker, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Etalage buste in kledendracht, 1920 3128
Etalage buste in kledendracht, 1920

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Zilveren ring met diamant 900
Zilveren ring met diamant

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Decoratieve wereldglobe op standaard 2030
Decoratieve wereldglobe op standaard

Resultaat:

60 EUR

Keramieken figuur, 1950-1960 6296
Keramieken figuur, 1950-1960
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Antiquarische theaters 3145
2x Antiquarische theaters

Resultaat:

70 EUR