Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Perzisch tapijt, 78 x 142 cm 4531
Perzisch tapijt, 78 x 142 cm

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Twee antieke Franse beelden, 1900 5146
Twee antieke Franse beelden, 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Copier Leerdam bolvaas 5511
Copier Leerdam bolvaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Oud Herend porselein 6072
4x Oud Herend porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6410
2x Chinees porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Delfts bord, 18e eeuw 6482
Delfts bord, 18e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oud/antiek Japans Satsuma servies 6610
Oud/antiek Japans Satsuma servies

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Terracotta vaas 6621
Terracotta vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Oude porseleinen vogels 6648
3x Oude porseleinen vogels

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke figuren 6649
4x Oude/antieke figuren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Imari dekselvaas, 19e eeuw 6658
Imari dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein 6677
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Grote zilveren hanger met roze agaat 109
Grote zilveren hanger met roze agaat

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren broche en vliegtuig 112
Zilveren broche en vliegtuig

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 214
Lot diverse sieraden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek zilveren vork, 1851 315
Antiek zilveren vork, 1851

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren ring met robijn 361
Zilveren ring met robijn

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gouden oorstekers met parel 455
Gouden oorstekers met parel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren hanger met peridot, blauw topaas 479
Zilveren hanger met peridot, blauw topaas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren armband 480
Zilveren armband

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren choker saffier 609
Zilveren choker saffier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ring (bwg) met rode steen 662
Ring (bwg) met rode steen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 737
Lot diverse sieraden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Diverse plated delen 788
Diverse plated delen

Resultaat:

30 EUR