Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Moderne karaffen 5587
3x Moderne karaffen
Startprijs 25 EUR
Glas in lood venster 5530
Glas in lood venster
Startprijs 30 EUR
Murano glazen zwaan 5568
Murano glazen zwaan
Startprijs 30 EUR
4x Kunstglazen schalen 5588
4x Kunstglazen schalen
Startprijs 30 EUR
Antieke kristallen bokaal 5589
Antieke kristallen bokaal
Startprijs 30 EUR
3x Delen kristalglas 5592
3x Delen kristalglas
Startprijs 30 EUR
Antiek Jugendstil kandijbakje, 1915 5586
Antiek Jugendstil kandijbakje, 1915
Startprijs 35 EUR
2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950 5514
2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950
Startprijs 40 EUR
Moderne glazen vaas 5525
Moderne glazen vaas
Startprijs 40 EUR
2x Oud glaswerk 5565
2x Oud glaswerk
Startprijs 40 EUR
Glazen figuur, Dame 5569
Glazen figuur, Dame
Startprijs 40 EUR
11x Diverse flacons 5578
11x Diverse flacons
Startprijs 40 EUR
Oude Loetz-stijl glazen vaas 5513
Oude Loetz-stijl glazen vaas
Startprijs 50 EUR
Glazen Leerdam schaal 'Essilor' 5522
Glazen Leerdam schaal 'Essilor'
Startprijs 50 EUR
Lot Murano glas (2x) 5523
Lot Murano glas (2x)
Startprijs 50 EUR
Kristallen vaas 5537
Kristallen vaas
Startprijs 50 EUR
2x Opaalglazen design vazen 5538
2x Opaalglazen design vazen
Startprijs 50 EUR
2x Murano-stijl vazen 5542
2x Murano-stijl vazen
Startprijs 50 EUR
Moderne sculptuur van glas 5554
Moderne sculptuur van glas
Startprijs 50 EUR
4-Delige Anna Groen set 5503
4-Delige Anna Groen set
Startprijs 60 EUR
Antieke Anna Groen set, 1920 5505
Antieke Anna Groen set, 1920
Startprijs 60 EUR
Grote kristallen dekselcoupe 5521
Grote kristallen dekselcoupe
Startprijs 60 EUR
4x Antieke wijn flessen, 18e-19e eeuw 5543
4x Antieke wijn flessen, 18e-19e eeuw
Startprijs 60 EUR
3x Oude noppenglazen, 20e eeuw 5545
3x Oude noppenglazen, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR