Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een collier met hanger en een ovaal gourmetcollier. ca 25 gram.
Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.
Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Damesportret met broche. Olieverf op linnen. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 74 x 62 cm. In goede staat.
Grote zilveren ring, 925/000, met gesneden bergkristal versierd met zilveren elementen met zirconia's. breedte 20 mm, ø 56, ca 14 gram. Nieuw
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Twee oude houten speelgoed figuren met beweegbare ledematen. 50-er/60-er Jaren. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Trix H0 22587 Dubbele lok Ae 8/14 11801 met originele verpakking en in goede staat.
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890. Een porseleinen hoofd met glazen ogen en een haren pruik. Een geleed lijf en antieke kleding van wafelpiqué. Duitsland ca. 1890. Lengte 68 cm.
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur stoelklok, 833/000, met gezaagde vazen. MT.: J.M. van Waveren, Haarlem. jl.:q:1976. 10x5cm. ca 51 gram. In goede staat
Lot met zes zakhorloges, mechanisch, diverse modellen, waarvan één zilveren, met 2 kettingen. Eén horloge mist de wijzers en het glas. ø 38-48mm.
Bijzonder geelgouden zakhorloge met slagwerk, 750/000, met metalen stofdeksel en grijs bewerkte wijzerplaat. De kast van het horloge is voorzien van een spiraalvormige guilloche bewerking. Gestempeld ...
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, atelier. 1927 - 2000. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koeien bij hek. Olieverf op paneel (koper). Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 29,8 cm ø. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.