Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke Rosenburg vaasjes
Startprijs 500 EUR

Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.

3 Entree dishes (plated)
Resultaat: 90 EUR

Drie entree dishes, plated rechthoekige model met getorste rand, één met een groffe rand en twee met een fijnere rand. 28x21x8cm.

2x Piko: 59581 en 59582
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...

Mahonie breistoel, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.

Schaarzetel, 1880
Startprijs 300 EUR

Massief eikenhouten schaarzetel. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.

Collier met agaat en gouden slot
Startprijs 175 EUR

Collier van gekleurde ronde agaatkralen, ø 6mm, 3 rijen bevestigd aan een geelgouden sluiting gemaakt uit filigrain. 40 cm. In goede staat

Gouden creolen met diamant
Resultaat: 165 EUR

Gouden creolen, 750/000, met diamant. Klapcreolen, half witgoud half geelgoud, bezet met 2 rijen met kleine diamanten, totaal ca 0,18 ct. breedte 3 mm, ø 13 mm. totaal ca 4,1 gram. In goede staat

Bijbel met zilveren slot
Resultaat: 45 EUR

Bijbel, het nieuwe testament, met lederen omslag voorzien van een gecontourneerde zilveren sluiting, 833/000, versierd met graveerwerk. MT.: N.Hooijkaas, Schoonhoven 1868-1884. In redelijk goede staa...

2x Antieke Jugendstil tegels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Roco H0 62430, SBB 189 995-4
Resultaat: 50 EUR

Roco H0 62430, SBB 189 995-4 met originele verpakking en in goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 140 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 29,8 cm ø. In goede staat.

6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Startprijs 800 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafellamp, 1900
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.

Roco H0 62788, RZHDM62-1169
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62788, RZHDM62-1169 met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22538, DB 120 151-6
Startprijs 50 EUR

Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat.

Oude Chinese cloisonné penselen aflegger
Resultaat: 10.000 EUR

Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.

Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari blauwe dekselpot met florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Kristallen bonbonschaal met zilveren beugel, 1875
Resultaat: 45 EUR

Antieke geslepen kristallen bonbonschotel met gecontourneerde rand, amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een 835/000 zilveren beugel met ajour gezaagde bloemen en met fraaie ster...

Chinese Imari schotel, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.

Christoph Palmer lamp
Startprijs 300 EUR

60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.

Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840
Startprijs 600 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees Sang schaaltje
Resultaat: 400 EUR

Oud Chinees porseleinen bruin geglazuurde Sang schaal met trompetterende figuur en goudkleurige omranding. Afmeting: 4,5- 14,3 cm ø. In goede staat.