Twee antieke Duitse messing reiswekkers. Circa 1900. Bestaande uit: Lenzkirch Aug + Kienzle. Afmeting: 8 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten gestoken Heilig kruis met inri + doodshoofd. Doden herdenkingskruis. Afmeting: 44 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Jaren '60 blikken globe. Chad Valley made in England. Hofleverancier. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In zeer goede staat.
A. Hess. Pendant. 21e Eeuw. Zeegezichten met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.
Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.
Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...
Zilveren theezeef en suikerschep, 833/000, met ivoren greep. 11-14cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarscheur + randschade. Eén bord lichte randschade. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Zilveren ring, 925/000, met robijnen. Ring met een markiesvormige rozet bezet met rond gefacetteerde robijnen. ø kop 18x14mm. ca 3,3 gram. ø 53. In goede staat
Duitse Art Deco porseleinen schaal met opengewerkte omranding. Gemerkt Schönberg Arzberg. Motief: Willkommen. Afmeting: 5 x 25 cm ø. In goede staat.
Monogram J.T.H. Stilleven met glas, Keulse fles en bloem. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met schaapskooi, herder en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits mondgeblazen maatglas. Anno 1718. Handbeschilderd met ranken, tabak-rokende man en vier spreuken. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse eikenhouten gestoken tafelklok in Renaissance-stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Alleen genummerd. Afmeting: 100 x 62 x 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Originele Duitse notenhouten Lenzkirch regulateur uit de Gründerzeit. Halfuur-slag. Nr.: 822475. Circa 1880. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Antieke historisme messing Gustav Becker tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1890. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...
Twee maal oud Chinees porselein met roze decor. Bestaande uit: Theebus + dekselschaal. Floraal + putti + bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met speelgoed zwaard op marmeren sokkel. Gesigneerd G. Jaeger. Gotthilf Jaeger. 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
L. v.d. Vlist. 1894 - 1962. Platbodems bij duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1906. Meisjes portret. Pastel op papier. Afmeting: ø 50 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...
Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met hond. Circa 1900. Gesigneerd Moreau. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit. 1629 - 1706. Comitatus Zutphaniae et Flaminis. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: circa 51 x 53 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Indiase boeddha op lotusbloem + Afrikaanse figurengroep + Afrikaanse dierengroep. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Houtgestoken sculptuur. Twee mannen onder boom met paard en aap in boom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 15 x 19 cm. In goede staat.
Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten beschilderde marine kist. Circa 1900. 2nd Ships Compass, met twee-master op deksel en naam Peter Habgood. Afmeting: 28 x 35 x 36 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderde KLM reclame ontwerp 'De tijd vliegt'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken figuur van een hoogwaardigheidsbekleder op lotusbloem. Goudlak polychromie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 18,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat
Twee zilveren staande miniatuur klokjes, 833/000, staande klok met atlas en slinger en een staande klok met witte aangetaste wijzerplaat met kuif. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm. In redelijk goe...
Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...
Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...
Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat
Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi La Royale platinum". Platinum pen, rondom gegraveerd en met diamanten rand op het uiteinde. Nr. 30/99 met originele doos en papieren. In zeer g...
Twee grote plated messing goudfazanten. 20e Eeuw. Afmeting: circa 18 - 31 cm. In goede staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, met lepels. Rechthoekig gecontourneerde doos versierd met allegorische voorstellingen op het deksel en aan de zijkanten. Geplaatst op 4 klauwpootjes. MT.: onduidelijk, Sch...
Fijn geelgouden dameshorloge, 585/000, merk Oriosa, met een ronde kast, ø 16 mm, en een glas met een bewerkte rand, voorzien van een fijn gevlochten band. ca 14,5 gram. Lengte 15,5 cm. Mechanisch. In...
Bijbel, het nieuwe testament, met lederen omslag voorzien van een gecontourneerde zilveren sluiting, 833/000, versierd met graveerwerk. MT.: N.Hooijkaas, Schoonhoven 1868-1884. In redelijk goede staa...
Antieke geslepen kristallen bonbonschotel met gecontourneerde rand, amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een 835/000 zilveren beugel met ajour gezaagde bloemen en met fraaie ster...
Zilveren armband, 835/000, met barnsteen. Armband met 4 vierkant geslepen barnstenen. Voorzien van bakslot. Breedte 26 mm. 20 cm. ca 21 gram. In goede staat
Joodse olielamp, Chanouka, plated op een rechthoekig gecontourneerde voet met een schild met chanouka en staande leeuwen. 26x11x20cm. Voorzien van 8 losse glaasjes voor olie. In goede staat
Ovale zilveren schaal, 800/000, met Djokja motief, geplaatst op 4 zilveren bolpoten. 31x22cm. ca 405 gram. In goede staat
Zilveren set met een collier met hanger en bijpassende ring, 925/000. Collier van bollen voorzien van cliphanger met grote groene steen, ø 16 mm, met bijpassende ring met groene steen. ø 13 mm, ø 54 t...
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van amandelvormig slijpwerk. Met zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie. MT.: C. van Baaren, ...
Grote 835/000 zilveren soeplepel. Steel met puntfilet. Mr. J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten. Anno 1924. Laatste jaar van deze Mr. Lengte: 28 cm. Gewicht: circa 177 gram. In goede staat.
Zilveren bedelarmband, 925/000, jasseronschakel voorzien van ronde hangers, ø 16 mm, met sterpatroon. ca 36 gram. ca 20 cm. In goede staat
Djokja zilveren schalen, bakje en vingerhoed, 800/000. Grote ronde zilveren Djokja schaal, 800/000, met accolade vormige rand, geplaatst op 4 bolpoten. ø 28 cm, een ovaal schaaltje, 21x10 en een hoog ...
Bijzonder zilveren inktstel. In Barokstijl, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. Met 2 inktpotten. Voorzien van Pseudokeuren. 84 zolotniks ( 875/000) z...
Saffier, ovaal gefactteerd, 4,52 ct, met een groen blauwe kleur. Voorzien IGI certificaat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.
Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
E. Lermer. 1924 - ......... Duitse School. Kosmische prägung Jungfrau. (DM 12.000,=) Olieverf op paneel. Afmeting: 120 x 70 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek emaille reclamebord (voor fietsen) van Torpedo Vrijwiel-Remnaaf. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.
Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal De Bruyns Koffie/Thee Tilburg. Eén maal Sonja Koffie/Thee. Eén maal KEG's Koffie-Zaandam. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijke staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat
Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat
Licht noten grunder achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Goud op zilveren ring, 925/000, met een blauw opaal. ø 60 ca 5,8 gram. Als nieuw
Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102
Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Grote penning geboorte Prins Willem Alexander uit 1967. Gewicht 580 gram. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.
Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Twee colliers met barnsteen, collier gemaakt uit ruitvormige barnstenen, verlopend in grootte 8-11mm, en een collier met barnstenen kralen en grote stukken in verschillende kleuren, beiden in Art Deco...