Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.

Roco H0 43191 Alpia
Resultaat: 55 EUR

Roco H0 43191 Alpia Strassenbahn Stollwerck met originele verpakking en in goede staat.

Empire tafel, 1820
Resultaat: 170 EUR

Vroeg 19e eeuwse gave wortelnoten gepolitoerde Empire tafel. Circa 1820. Afmeting: 74 x 112 cm. In goede staat.

Lot Oosters tin (5x)
Startprijs 240 EUR

Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

C. Koppenol, Boeren dorpsstraat met paard en ruiter
Startprijs 350 EUR

C. Koppenol. Nagesigneerd. Boeren dorpsstraat met paard en ruiter. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

2x Keramieken boekensteunen, 1930
Resultaat: 50 EUR

Twee grote keramieken geglazuurde boekensteunen. Ridders te paard met ijzeren lans. Circa 1930. Eén hand gelijmd. Afmeting: 26 x 18 x 9 cm. In goede staat.

Neo Gotische spinde, 19e eeuw
Startprijs 295 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek messing
Resultaat: 40 EUR

Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Inktstel, historisme-stijl + drie antieke blakers. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.

Roco H0 73706, Gysev 651 003-1
Resultaat: 50 EUR

Roco H0 73706, Diesellok Gysev 651 003-1 met originele verpakking en in goede staat.

Hollandse meidenkast, 1860
Startprijs 150 EUR

Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.

C. Verschuur, Paardenstal
Startprijs 800 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1966. Paardenstal met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

2x Antieke Arnhem schenkkannen
Startprijs 125 EUR

Twee antieke Arnhem platelen schenkkannen met florale decor. Gemerkt Warkoa Arnhem Holland. Circa 1920. Afmeting: 19 x 12 cm ø. In goede staat.