Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schaarzetel, 1880 4230
Schaarzetel, 1880
Startprijs 300 EUR
6x Antieke Hollandse stoelen 4223
6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats 1056
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
E. Lermer, Kosmische  prägung Jungfrau 1049
E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Antieke stenen gotische bogen 2065
2x Antieke stenen gotische bogen

Resultaat:

130 EUR

Kandelaar, 18e eeuw 2058
Kandelaar, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee 1042
Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2x Hummelfiguren 6357
2x Hummelfiguren

Resultaat:

110 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel 2051
Antieke Jugendstil koekjestrommel
Startprijs 60 EUR
Hollandse penantkast, 1860 4187
Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Antieke Japanse vazen, 1920 6350
2x Antieke Japanse vazen, 1920

Resultaat:

40 EUR

Chinese kast, 1900 4180
Chinese kast, 1900
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl 4173
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse tafellamp, 1900 2022
Antieke Franse tafellamp, 1900
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger 2015
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar 1013
A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
3x Antieke voorraadblikken 3138
3x Antieke voorraadblikken

Resultaat:

180 EUR

Christoph Palmer lamp 2008
Christoph Palmer lamp
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Van Noort, Strandgezicht 1006
Van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke reclame blikken (21x) 3131
Lot oude/antieke reclame blikken (21x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees theestel + blad 6314
Chinees theestel + blad

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
6x Imari kop/schotel, 19e eeuw 6307
6x Imari kop/schotel, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw 4137
Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Lot antieke/oude houten doorlopers etc. 3124
Lot antieke/oude houten doorlopers etc.

Resultaat:

30 EUR