Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring met diamant en citrien 704
Gouden ring met diamant en citrien
Startprijs 350 EUR
Hollandse penantkast, 1860 4187
Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinees theestel + blad 6314
Chinees theestel + blad

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
6x Imari kop/schotel, 19e eeuw 6307
6x Imari kop/schotel, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Chinese kast, 1900 4180
Chinese kast, 1900
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl 4173
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3 Entree dishes (plated) 668
3 Entree dishes (plated)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke boeddha 6300
2x Oude/antieke boeddha

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Phil May, Bob Marley 1356
Phil May, Bob Marley

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw 4137
Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Eiken secretaire, 19e eeuw 4130
Eiken secretaire, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Gravure Paerel Visscherij, 18e eeuw 1349
Gravure Paerel Visscherij, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890 2736
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen 1342
Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen

Resultaat:

50 EUR

Collier met agaat en gouden slot 661
Collier met agaat en gouden slot
Startprijs 175 EUR
Eiken secretaire, 1860 4123
Eiken secretaire, 1860
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Gouden creolen met diamant 654
Gouden creolen met diamant

Resultaat:

165 EUR

3x Antiek Chinees porselein 6264
3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese bolvazen 6257
2x Oude Chinese bolvazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met witte huizen en knotwilgen 1306
Ongesigneerd, Landschap met witte huizen en knotwilgen

Resultaat:

40 EUR

Dali figuur, Paard 1299
Dali figuur, Paard
Startprijs 180 EUR
D. Ocker, Damesportret 1292
D. Ocker, Damesportret
Startprijs 200 EUR
Verkocht
6x Antieke Chinese rijstkommen 6250
6x Antieke Chinese rijstkommen

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar, 2 lichts 618
Zilveren kandelaar, 2 lichts

Resultaat:

100 EUR