Duitse porseleinen klok met bloemen en putti. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd. Ongemerkt. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
H.H. Ros. Boerderij op terp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Wortelnoten Wuba tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Josephiente met brons. Afmeting: 34 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Joh. Plas. 1941. 1888 - 1964. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 52 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Naakte dame. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 41 cm. In goede staat.
Koningin Wilhelmina. 1932. 1880 - 1962. Houten schuur in besneeuwd landschap. Reproductie. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. '95. Trol met vogel in hoed. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
C.A. Spruijt. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met parelketting, vaas etc. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Duitse School. Oostenrijks berggezicht met vervallen hut aan meer. Olieverf op linnen. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern. Naakte man tegen rotspartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 100 cm. In goede staat.
P.P. Schuurman. Portret man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.