Witgouden ring,585/000, Art Deco stijl, bezet met in het midden 2 briljant geslepen diamanten en in de rand voorzien van 24 single cut geslepen diamanten. totaal ca 0,65 ct P-J ø 56, ca 2,55 gram. In ...
Bijbel met bruin lederen bewerkte kaft voorzien van dubbele zilveren sloten en rand. Bijbel met goud op snee, voorzien van dubbele gecontourneerde sloten met voorstellingen en een opengewerkte rand me...
Zilveren klemband, 925/000, met een gezaagd Oosters decor, met getrembleerde bewerking. breedte 23 mm. ca 35 gram. In goede staat
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Gouden rozetten bezet met 9 gefacetteerde granaten. ø 14 mm. ca 4,1 gram. In goede staat
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.
Twee oude zijden Perzische kleden/loper. Aardetinten/floraal. Afmeting: 152 - 153 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Twee kristallen odeurflacons met geelgouden kraag en dop, 585/000. Een peervormige flacon, liggend model met een gouden kraag en dop met een krulvorm en met een meandergravure. En een staande flacon m...
Bijzonder antiek zakhorloge in bijzondere BWG zilveren kast met bewerking. Voorzien van witte emaille wijzerplaat, wat beschadigd en een wijzer ontbreekt. Johnson at Walton. Horloge moet gerestaureerd...
Kristallen inktpot met zilveren dop en hals, 925/000, Sheaffer. Rond kristallen potje met diagonale lijnen bewerking, voorzien van een zilveren deksel met floraal decor met zwart emaille, stukje email...
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een grote ovaal gefacetteerde carneool gezet een zetrand met geschulpte bewerking. 20-14 mm. ø 55, ca 6,1 gram. In goede staat.