Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafeltje, 1880 grunder.
Startprijs 70 EUR

Licht noten grunder achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Chinese Imari schotel, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.

Oud Chinees Sang schaaltje
Resultaat: 400 EUR

Oud Chinees porseleinen bruin geglazuurde Sang schaal met trompetterende figuur en goudkleurige omranding. Afmeting: 4,5- 14,3 cm ø. In goede staat.

Vossenkop salontafel
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102

Antieke graanmaat, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Antiek Engels reissecretaire, 1900
Startprijs 200 EUR

Antiek Engels eikenhouten reissecretaire met leeuwenkoppen, messing beslag, lades en vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In goede staat.

3x Vieux, divers
Startprijs 20 EUR

Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.

Zilveren ring bergkristal en zirconia
Resultaat: 50 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met gesneden bergkristal versierd met zilveren elementen met zirconia's. breedte 20 mm, ø 56, ca 14 gram. Nieuw

2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Startprijs 25 EUR

Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Damesportret met broche. Olieverf op linnen. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 74 x 62 cm. In goede staat.

Engelse commode
Startprijs 250 EUR

Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880
Resultaat: 350 EUR

Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee antieke neogotische bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Betonnen tuinbeeld, Arabische vrouw
Startprijs 75 EUR

Beton gegoten tuinbeeld. Arabische vrouw. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Damesportret
Resultaat: 50 EUR

Meinert Volkers, atelier. 1927 - 2000. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Koeien bij hek
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koeien bij hek. Olieverf op paneel (koper). Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur stoelklok
Startprijs 140 EUR

Zilveren miniatuur stoelklok, 833/000, met gezaagde vazen. MT.: J.M. van Waveren, Haarlem. jl.:q:1976. 10x5cm. ca 51 gram. In goede staat

Mahonie breistoel, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.

P. Renard, Strandgezicht met figuren
Startprijs 200 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

6 Zakhorloges
Startprijs 80 EUR

Lot met zes zakhorloges, mechanisch, diverse modellen, waarvan één zilveren, met 2 kettingen. Eén horloge mist de wijzers en het glas. ø 38-48mm.

Schaarzetel, 1880
Startprijs 300 EUR

Massief eikenhouten schaarzetel. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge met slagwerk
Resultaat: 900 EUR

Bijzonder geelgouden zakhorloge met slagwerk, 750/000, met metalen stofdeksel en grijs bewerkte wijzerplaat. De kast van het horloge is voorzien van een spiraalvormige guilloche bewerking. Gestempeld ...

6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.

Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.