Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren broodschaal 145
Zilveren broodschaal
Startprijs 525 EUR
Verkocht
Schaal met zilveren beugel 146
Schaal met zilveren beugel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 147
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

400 EUR

Zilveren schaal 148
Zilveren schaal
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Zilveren koffiepot 149
Zilveren koffiepot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren bestek ( 24x) 150
Zilveren bestek ( 24x)

Resultaat:

250 EUR

Zilveren ring Georg Jensen 151
Zilveren ring Georg Jensen
Startprijs 150 EUR
Zilveren matte armband 152
Zilveren matte armband
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband 153
Zilveren armband
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Collier & oorhangers, parels 154
Collier & oorhangers, parels

Resultaat:

50 EUR

Armband met zilver 155
Armband met zilver
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband, zirkonia 156
Zilveren armband, zirkonia
Startprijs 30 EUR
Lang zilveren collier met plaat 157
Lang zilveren collier met plaat
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband met zirconia 158
Zilveren armband met zirconia
Startprijs 65 EUR
Parelcollier met zilveren slot 159
Parelcollier met zilveren slot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren armband en collier met turkoois 160
Zilveren armband en collier met turkoois

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilver set, hanger & ring 161
Zilver set, hanger & ring

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Collier van Majorica parels met hanger 162
Collier van Majorica parels met hanger

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren Vesta met collier 163
Zilveren Vesta met collier

Resultaat:

40 EUR

Zilveren tabakspot 1858 164
Zilveren tabakspot 1858
Startprijs 390 EUR
Zilveren schaar, 18e eeuw 165
Zilveren schaar, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Antiek zilveren gembercouvert, 1876 166
Antiek zilveren gembercouvert, 1876
Startprijs 90 EUR
Zilveren Engelse tassa 167
Zilveren Engelse tassa
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Zilveren Djokja schaal 168
Zilveren Djokja schaal

Resultaat:

200 EUR